Наші партнери

Streetball 1x1

01.09.2014

Від кожної команди учасника можна подати лише по одній парі гравців на участь в конкурсі 3-очкових кидків під час фіналу біля Злати Плази!
Заявки кидаємо на стіну у ВК або на мейл ліги!!!!
fca.streetball.league.rv.ua

УВАГА відбувся стрітбол 1on1 в рамках Фестивалю вуличних культур за підтримки FCA UKRAINE!!!

1. місце - Роман Сергій

2. місце - Подорожній Вадим

3. місце - Бичков Сергій


В турнірі 3х3 у дівчат перемогла команда Fantasy в складі: 


Олена Бойко, Світлана Боярчук, Ольга Боровець, Смалюк Наташа

А також ось результати 5-ти турів Ліги 

 

Правила реєстрації на сайті та участі в лізі.

1. Якщо Ви реєструєте себе через соціальну мережу (VK, Facebook) то Вам НЕОБХІДНО заповнити до кінця Ваш обліковий запис (http://streetball-league.rv.ua/profile)

2. Для того, щоб зареєструвати команду вам необхідно внести себе як гравця в базу даних сайту ліги та подати заявку встановленого зразка (Заявка на участь в Лізі) на створення команди.

3. На кожен тур команда повинна принести з собою заявку на участь в турі та в разі відсутності довідки від лікаря, заповнити та принести заяву про відповідальність за власне життя та здоров`я.

4. Команда, гравці якої не встигли подати вчасно заявку команди на участь в лізі, та особисто зареєструватись на сайті будуть допущені до участі в поточному турі (поточним туром може бути будь-який тур ліги). Але в разі бажання команди продовжити участь в лізі, гравці команди повинні особисто зареєструватись на сайті та подати заявку на участь в лізі. 

5. Формат туру та розклад ігор туру визначається відповідно до кількості поданих заявок команд на участь в поточному турі.

6. Більш детальна інформація знаходиться в положенні Ліги.

Ласкаво просимо!