Наші партнери

FCA Christmas Tournament 3x3

14.01.2019

Нарешті здійснилась наша давня мрія – провести FCA Christmas Tournament 3x3. Отож, 12 січня в залі, де мабуть так приємно грати всім баскетболістам відбувся наш турнір.
Ми вдячні кожному учаснику, за ваш час і бажання розвиватись, за вашу участь в турнірі. Та Він став можливий через підтримку наших регулярних та надійних партнерів:
AMP Trans, Pro Flex, ТОВ Новий Двір, Crossfit Rivne, WINCAR - автозапчастини. Також велика подяка за співпрацю з новим партнером Effective Shop (спортивні речі від провідних світових брендів). Та звичайно кращому спортивному фоторепортеру – Роману Цупруку – велика подяка.


Отож, в нашому турнір можна було приймати участь командам з Рівненської та Волинських областей. З цього року вся реєстрація в наших змаганнях лише онлайн і до початку змагань. Тому на даний турнір заявилось 8 команд. Під час онлайн жеребкування 11 січня команди розійшлись в групу А (Лавісс, Балтік Хаус, Growlers, АМП Баскет) та в групу Б (Rockstars, QWERTY, Дорогу Молодим, Splash Team).

Група А виглядала сильнішою, проте саме це їм і треба було доводити своєю грою на майданчику, а не розмовами про минулорічні досягнення.
Отож в групі А команда Лавісс здобула 3 перемоги і посіла перше місце в групі. За друге місце в групі боролись АМП Баскет та Балтік Хаус, де Балтік Хаус виявився трішки цього разу сильнішим і схилив шальки терезів на свою користь – 15:13. АМП Баскет виходять з третього місця, а от Growlers – з 4-го місця.

Група Б мала теж ряд цікавих протистоянь. Splash Team – переможець регулярки минулого 2018 року в FCA Streetball League 2018 – були фаворитами групи. Проте команда QWERTY (змінили назву після ребрендингу з назви GAMBIT), була іншої думки і виборола 1-ше місце в групі Б. А команда – Дорогу Молодим – вирвала перемогу у Splash Team, а також разом з тим і 2-ге місце в групі. Rockstars намагались втрутись в боротьбу за кращі місця, проте закінчили групу на 4-му місці.

  

  

  

Перед плей-офф наш капелан ліги ділився думками про Штефана Едберга - одного із кращих тенісистів у історії. У 17 років через нещасний випадок він вбив суддю на корті. Після цього ще були перемоги в його житті. Життя приносить різноманітні сюрпризи, але щоб не сталося ми можемо покладатися на Ісуса Христа (Різдво кого ми і святкували 7 січня).

  

  

  

Після того, як Лавісс набрав хід в іграх в групі, в плейофф в першій і другій грі без проблем розібрався з Rockstars 12:8, а потім з АПМ Баскет 17:8. А от Балтік Хаус було непросто в першій грі з Splash Team. Але все ж таки перемогу в цій парі святкував Балтік Хаус 13:7. Порадувала команда QWERTY, яка просто вирвала перемогу в Growlers 11:10 в першій грі плейофф, а в півфіналі програли Балтік Хаус 11:7. В підсумку маємо пару QWERTY проти АМП Баскет в грі за 3-тє місце. Фінал розігрували Лавісс та Балтік Хаус.
В грі за 3-тє місце АМП Баскет здолали таки опір QWERTY 15:11.
Фінал був для команди Лавісс продовженням історії перемог в даному турнірі. В підсумку Лавісс перемагає Балтік Хаус 21:8.

Директор FCA Streetball League Андрій Черненков
менеджер FCA Streetball League Назар Свінтозельський