Наші партнери

FCA Christmas 3x3 Tournament 2020 Rivne

04.01.2020

Всім учасникам дякуємо за участь! Можемо сказати, що турнір виявився досить цікавим і видовищним!
Дві групи, які були розподілено на онлайн трансляції були майже рівними!
Група А: Easy Money, Заливай, AND1, Кабани, Growlers.
Беззаперечним лідером тут були Easy Money, а от для інших команд це був тест на кращого і сильнішого. Внаслідок цікавої боротьби, з другого місця виходить Роман з своїм Заливай, і три інші команди мали однакову кількість перемог. Отож за правилами більшої кількості забитих вийшли з 3-го місця And1 та з 4-го Кабани.


Група Б: Вікінги, Лавісс, ВПУ-1, Борода, Splash Team.
В першій груповій грі Вікінги здолали Лавісс і одразу заявили про наміри на призи в лізі. З кожною наступною гро вони доказували свою впевненість і як наслідок Вікінги виходять з 1-го місця. Лавісс без проблем виходять з 2-го місця. А от ВПУ-1 - новачок турнірів, змогли вийти з 3-го місця і Борода - замикнули 4-ку кращих групи Б.


 
 

Після групового етапу в групах було очевидно два лідери: Easy Money (Жартуна, Федорчук, Білецький), та Вікінги - Тернопіль (Раскін, Соловйов, Бачинський, Сямук).
Після серії плей-офф саме Вікінги зустрілись у фіналі з Easy Money. А от And1 разом з її капітаном Стасюком Максимом здолала команду Заливай 13:11 на чолі з Романом Сергієм. Саме тому And1 стали в підсумку 3-ми.
А от фінал став дійсно прикрасою турніру: чудові проходи, агресивний захист, боротьба, ефектні данки у виконанні Федорчука Василя!
В підсумку Easy money вирвавшись вперед вже до середини матчу таки втримали перемогу 15:13, а відтак стали чемпіонами Fca Christmas Streetball Tournament 3x3 2020!

В конкурсі снайперів переможцями стала пара з Тернополя - Вікінги!

Особлива подяка партнерам турніру: ProFlex, Effective Shop 24, Crossfit Rivne, та фотографу Цупруку Роману