Наші партнери

Фінал

Фінал FCA Streetball league 2014 in Rivne

Отож 30 серпня 2014 на майдані Короленка біля ТРЦ Злата Плаза відбулось справжнє свято баскетболу в м. Рівне. До фіналу Ліги ввійшли за підсумками 5 відбіркових турів найкращі 10 команд, які були розбиті на групи А і Б.Отож група А мала багато цікавих ігор. Та цікавим було те, що в групі були Інакші - срібні призери минулого чемпіонату Ліги та Чемпіони минулого року, і до них приєдналась чудова команда новачків WellDone. Вони між собою і розділили перші три місця групи. Але маючи в своєму активі порівну очок та порівну забитих та пропущених очок, лише очні зустрічі цих команд дозволили розмістити команди в правильному положенні.  Отож, перше місце групи за Інакші, другі WellDone, треті ППС, четверті Fusion.

  


Група Б була теж цікавою, адже команди там були також сильні. Rivne Rayon  розподіливши вміло свої сили на всі іггри показали достойну гру першого місця групи і як наслідок вони і посіли перше місце в групі. Команда Club Prajat i And1 мали в своєму активі по дві перемоги та по дві поразки. Але між собою команда Club Prajat  була сильнішою, тому і вона виходила з групи з другого місця, AND1 - треті, DREAM - четверті.

  


Після ігор в групах у нас в Лізі знову були проведені конкурси 3-очкових кидків та Slam Dunk Contest.
Конкурси проходили при підтримці Urban Planet.

Найкращою парою серед десяти заявлених виявилась пара з команди AND1 Василюк Андрій та Вадим Подорожній.
Кращим Данкером став Георгій Зазулєвич.

  

Після конкурсної програми ми побачили цікаві чвертьфінали.
Інакші легко розібрались з DREAM  10-3. ППС в нелегкій зустрічі з Club Prajat таки здобули бажану перемогу 9-7.
В іншій сітці змагань Rivne Rayon були сильніші ніж Fusion - 9-6. AND1 не змогли протистояти новачку WellDone.

Цікавим виявились протистояння пари ППС та Інакші, адже вони минулого року змагались у фіналі, де отримали перемогу ППС. Цього разу ППС перемогли 8:7, проте цю перемогу вони виривали зубами з рук Інакших.
Інший півфінал був більш менш прогнозованим, проте новачки ліги WellDone  намагались гідно протистояти Rivne Rayon. В підсумку 12-7 і Rivne Rayon вперше у фіналі!

  


Гра за 3-тє місце була непростою для двох команд, проте Інакші виявились сильнішими 12-8. І ми вже наблизились до апогею сезону 2014 року в Нашій Лізі.
ППС відразу взялись до справи і хотіли здобути перемогу, проте збалансована гра команди Rivne Rayon дозволила їм вирвати бажану перемогу 11-9 та стати вперше Чемпіонами FCA Streetball League 2014. ППС стали другими.

Також кращим стрітболістом Ліги визнано гравця Rivne Rayon  Шемосюка Іллю, який отримав чудове крісло м'ячик від нашого постійного парнера Baltic House.

   

Адміністрація ліги висловлює подяку всім партнерам завдяки яким нагородження було цікавим та корисним для всіх переможців.

Команда Інакші за 3-тє місце отримала сертифікат на вечерю в піцерії Бруклін та місячний сертифікат на заняття з Кросфіту.

  

Команда ППС за 2-ге міцсе отримала місячні сертифікати від фітнес центру Его Клаб, та фірмові термо-кофти з логотипами FCA Streetball League.

   

Команда Чемпіон Rivne Rayon отримала в подарунок всім 5-ти членам команди по парі кросівок від магазину спортивних речей Sports Factory та від головного партнера Epsilon.

  

  


Також Адміністрація висловлює подяку всі інформаційним партнерам Erve та ЧаРівне.

Адміністрація також висловлює щиро подяку самому кращому питному парнеру Олександрійські Джерела.

Також Ми дякуємо КТС за підтримку в одному з турів та Святославу Стельмащуку за підтримку в 5-му турі.

Та ще раз нагадаємо. що проект FCA Streetball League був розроблений організований та проведений Громадською Організацією "Асоціація Християн Спортсменів"

Дякую Всім учасникам та партнерам Ліги сезону 2014 року, адже без всіх вас свято не відбулось би, а натомість ми провели гарно час та маємо чудову нагоду згідно центрального вірша нашої теми ліги "Віддати Все" Колосян 3:17, подякувати Богу за час, який ми мали всі разом.

                                                                                      Директор FCA Streetball League 2014
                                                                                                   Черненков Андрій