Наші партнери

Тур-1

19 липня 2014 року в м. Рівне стартувала вже другий рік поспіль FCA STREETBALL LEAGUE 2014.

Після минулого року були внесені певні зміни в регламент та основна ідея ліги залишилась. Адже в першому турі цього року прийняло участь 19 команд. Це найбільша кількінса явка команд в одному турі за два роки!
В порівнянні з минулим роком команди дещо змінили склади і більш менш вирівнялись в силах, тому сказати зараз хто буде боротись за чемпіонство цього року в Лізі дуже важко, єдине що можна констатувати, що кожен тур пройде в запеклій боротьбі.

        Так і трапилось в першому турі. Щоразу всі команди жеребкуванням отримують свої місця і свої групи. Після чого відбувається формування розкладу. Отож всі 4 групи були майже однакові, крім групи Д. В цій групі одразу було кілька сильних команд DREAM, ALL IN, SPEED. Навіть після ігор в групах лише в групі Д не можна було одразу сказати хто пройшов далі в ігри плей-офф. Адже три команди мали порівну перемоги і поразки і навіть різниця в забитих та пропущених була відповідно DREAM 20:20, ALL IN 19:19, SPEED 21:21. Тому команди і поділили між собою 1-3 місце в такому списку

1 місце - SPEED

2 місце - DREAM

3 місце - ALL IN

Після групового етапу всі чекали вже на перші плей-офф і були знову за жеребом розбиті на пари. Найпередбачуванішою грою стала гра між Праджат та Speed. команди боролись за кожен м'яч. Але прикра ситуація після якої один з лідерів команди Праджат отримавши технічне зауваження, мусив залишити майданчик. Команда Праджат вже не могла гідно протистояти супернику та поступилась. До півфіналу пройшла команда Speed.

В інших парах була також цікавою гра між новачками ліги команди WellDone та срібними призерами минулого року Інакші. Команда Інакші пермогла в цьому поєдинку 12:6. В Півфінальній грі Інакші здолали минулорічного чемпіона ППС. З Іншої сторони сітки Плей-офф всі були вражені грою команди новачка ліги AND1.  Як підсумок фінал відбувся між новачком ліги AND1  та командою Інакші. Бажання пермогти було більшим у команди  AND1. Тому вони і виборли перше своє чемпіонство в турі і набрали 100 рейтингових очок.

За 3-тє місце боролись минулорічні чемпіони ППС та напівновачок ліги SPEED. перемогу здобула команда Speed 11:9

Читайте також на ERWE.UA та на CHARIVNE