Наші партнери

Тур-2

2 тур FCA Streetball league відбувся 26 липня на майданчику по вул. Черняка 25.

В турі прийняло участь 15 команд.

Знову за принципом жеребу команди визначили своє положення в групах та почали ігри в групах. Знову як і в першому турі в групі Д зібрались самі сильні команди, які і розіграли пізінше чемпіонство туру між собою.

ГРупа Д складалась з команд: Інакші, ППС, AND1, ALL IN. І знову всі команди на рівних грали між собою і закінчили ігри в групах з однаковою к-тю перемог оркім команди ALL IN, яка в цьому турі не змогла поборотись за вихід з групи. Отже, в підсумку після підрухунків забитих і пропущених між трьома командами, перше місце посіла команда Інакші, друге команда ППС, третіми стали AND1. AND1  вцьому труі боролись за 9 сходику , проте сильнішими вивилась молодь і як підсумок AND1 - чемпіон минулого туру лише 11 місце.

В той час в групі А команда ВалорМоргуліс, за яку вистпав гравець команди Праджат, яка за умовами участі в Лізі була дискваліфікована та позбавлена рейтингових очок, оскільки гравці не мають права змінювати команду під час ліги. Отож, команда ВалорМоргуліс завдяки її капітану Денису Сотнику, який неймовірним влучним 3-очковим кидком вивів команду на перше місце.

Отож знову плей-офф знову жереб і всі команди знову боролись за вихід в наступний раунд плейофф, щоб поборотись за перші місця.

Новачки ліги таки змогли пройти всі перешкоди та потрапили до фіналу - WellDone.

На них вже очікувала команда ППС.

 

Для всіх команд було важко грати адже на дворі була неймірна спека, тому всі мавши кілька хвилин перпочинку розпачили фінальну зустріч. І знову прикра помилка одно з гравців новачка ліги WellDone і команда лищається лише в двох після отримання гравцем технічного фолу. ТОму ППс спокійно розібрались з новачком і нарешті виборала перше місце в турі.

За 3-тє місце змагались Інакші та ВалорМоргуліс. Вже маючи досвід виступів в фінальних зустрічах як і туру так і ліги Інакші перемогли 14:12 і посіли 3-тє місце.

Читати ще на ERWE.UA та на CHARIVNE