Наші партнери

Тур-3

2 серпня 2014 року FCA Stretball League мала виїздний тур, який відбувся завдяки тісній співпраці з Олегом Петруком. За що Ліга висловлює вдячність в сприянні та допомозі проведення даного туру!


Ще FCA Streetball League висловлює свою вдячність компаніїї КТС за сприяння в проведенні та допомогу в нагородженні чемпіонів туру!

Отож на виїздний тур поїхало трішки менше ніж завжди, але 12 команд. Це був тур, в якому можна сказати, що було найважче грати з різних причин. По-перше те, що тур виїздний вже додало певного колориту. Наступний момент - майданчик на відкритій місцевості, де вітер дме як хоче. Настпний момент - це покриття майданчику; воно було хоч і асфальтовано але надто слизьке. І в решті решт - це неймовірна спека. 


Отож, шанси у всіх були рівніші на перемогу. Цього разу схема участі була не стандартна. 12 команд розійшлись в дві групи по 6 команд. Це дало змогу всім награтись до схочу. Лише команди. які посіли в своїх групах останні місця не змогли продовжити далі свої виступи, це команди: Паркет та Юбік.
Команди що посіли 5 місця в групах розіграли між собою 9-10 місця туру.  Команда Pistons в над важкому поєдинку таки здобула важливу для себе пермогу над молодою командою WolfPack 9:7

А саме цікаве відбувалось далі, так як дві команди, які перемогли до того всіх у своїх групах зустрічались у іграх плей-офф з не слабкішими від себе командами, правда вони були з інших груп. 
Лідер групи А, команда ППС, перемагала в важких матчах, але втримуючі завжди перевагау таки змогла як і в попередньому турі дістатись фіналу.

В групі В була закрутка між командами And1, AllIn, Інакші. Вони за підсумками посіли відповідно 2,4,3 місця. Всі команди мали ще шанси поборотись за чемпіонство тура.

Команда Інакші знову радувала своєю грою поки не зустрілась з ППС, поступившись 5:9, і мавши потім змогу боротись знову за 3-тє місце як і в минулих турах. Але навіть в підсумку туру посівши 4 місце - допомогло їм зберегти 2 сходинку загально рейтингу Ліги.


Новачки ліги і молоді водночас знову намагались пробитись до фіналу. В групі вони посіли 2 місце поступившись лише ППС 14:9. В першому раунді плей-офф вони не змогли здолати Інакших 7:9, але вже в наступному раунді в іграх за 5-8 місце вони гідно протистояли ще одній команді, яка з кожним туром додає в грі, команді All In. Як підсумок гри Новачки здобули важку, але важливу перемогу 6:5. Проте вже в наступному раунді вони поступились більш впевненим в собі Fusion. WellDone при цьому набрала важливі 50 рейтингових очок, які допомогли в загальному рейтингу зайняти 4 (високе для новачка) місце.

Цікавим виявилось протистояння двох команд, які мали всі шанси потрапити до фіналу туру. Це - Club Prajat та And1. Команда And1 завжди бореться до останнього і завжди хоче боротись за кращі місця. Команда Club Prajat сформована з гравців дискваліфікованих команд, тому цій команді ще більш важливо боротись за перші місця туру, щоб набрати рейтинг та потрапити до фіналу. Тому і гра між ними була дуже цікавою. Оскільки Клуб Праджат мав всі шанси перемогти адже вів в рахунку і команда хотіла втримати перевагу і перемогти суперника. Проте в самому кінці команда AND1 заволодівши м'ячем мала лише одну спробу на кидок з 8 метрів. І ця спроба була влучною, допмігши команді вирвати перемогу з рук сеперника з рахунком 13:12. Отож фінал був одразу після матчу за 3-тє міцсе де Клуб Праджат переміг Інакших 15:9. Фінал розпочався впевненими діями ППС, проте AND1 до кінця протистояли ППС. Проте ППС виявились сильнішими в фіналі і здобули важливу чергову перемогу в турі. яка поки допомагає їм триматись на дистанції в рейтингових очках від команди Інакших, яка йде одразу після ППС.

Отож в 3-му турі команди посіли:

1 місце - ППС

2 місце - AND1

3 місце - CLUB PRAJAT

Читати ще на сайті ERWE.UA та CHARIVNE