Наші партнери

Тур-4

Все по плану

9 серпня відбувся 4 тур FCA STREETBALL LEAGUE RIVNE. Тур проходив поряд Мототреку. За прогнозами в суботу мав піти дощ, навіть зранку маленький дощ таи накрапав. Попри всі обставини стійкі були завезені на призначене місце та були встановлені.

 

Перше, що сталось перед початком туру. Команда Speed припинила свою участь, натомість гравці вже колишної команди вирішили створити нову і назвати її Rivne Rayon, при тому вони трішки змінили свій колишній склад. Також Інша команда Експрес припинила свою участь і гравці зібрали нову команду, назвавши її Знижка у стоматолога.

Отож на 4 тур виявили бажання грати 16 команд, і за стандартною схемою були всі розбиті за результатами жеребкування на 4 групи. Цього разу групи були рівносильні.

В групі А команда Клуб Праджат переграла всіх, єдина команда, з якою було не просто грати була команда All IN. За підсумками ігор в групі команди групи розташувались так:

 1. Клуб Праджат
 2. All In
 3. Wolf Pack
 4. БеТон

  

В групі В не перестає вже всіх дивувати новачок ліги Well Done. Знову молода команда впевнено грала в групі і лише з командою Dream їм було не просто. Варто зазначити, що в цій грі один  з гравців Dream вже грав з травмою і просто не міг рухатись повноцінно, адже травмував ногу. Dream фактично боролись з 2,5 гравцями в своєму складі. Тому Well Done  втримали перевагу і команди в групі розташувались так:

 1. Well Done
 2. Dream
 3. Знижка у стоматолога
 4. Паркет

  

В групі С було гаряче протягом групових ігор. Команда And1 впевнено здолала всіх суперників. Та цікавивми виявились виступи команди Інакші. В першій же грі вони поступились Реальним Хлопцям 5:10. І після поразки мабуть не змогли відновитись та в наступній грі поступились в запеклій боротьбі команді Sensation. Як наслідок команда Інакші втратила всі шанси, щоб поборотись за перші вісім місць туру. Перед цим туром команда Інакші впевнено тримала 2 місце в загальному рейтингу. Натомість команда Реальні хлопці, попрацювавши на майданчику змогла вийти з групи з 2-го місця. Отож місця групи:

 1. And1
 2. Реальні Хлопці
 3. Sensation
 4. Інакші

  

Група D була не менш цікавою ніж група С. Найцікавіша гра відбулась між Rivne Rayon та Pistons. Гра з перших хвилин обіцяла бути цікавою, як наслідок так і сталось. Граючи майже на рівних, команда Pistons  почала атакувати більше з-за 6-ти метрової дуги. Rivne Rayon впевнено набирали очки одне за одним, та вирішальним став кидок гравця команди Pistons з-за 6-ти метрової дуги, при рахунку 13:13, і влучивши команда Pistons перемогла 15:13. Отож команди розташувались так:

 1. Pistons
 2. Rivne Rayon
 3. Wild West
 4. Юбік

  

І ось після повторного жеребкування хто на кого попаде в плей-офф, витягнули ігри групу А на групу В. Відповідно C на D. Отож так як і можна було передбачити кращі команди груп А і В, таки зустірлись в півфіналі і між собою вирішили, хто сильніший в 4-му турі. Клуб Праджат впевнено переміг 15:4 і вийшов до фіналу. Команда ж Well Done знову мала шанс боротись за 3-тє місце туру.

  

А ось до півфіналу з іншої сторони сітки плей-офф вийшли не лідери своїх груп, а 2-гі місця групи С Реальні Хлопці та групи D Rivne Rayon. Сильнішими виявились Rivne Rayon 15:10.

Отож гра за 3-тє місце між командами Реальні Хлопці та Well Done показала нам. що Реальні хлопці були сильнішими 13:11. І нарешті вибороли вперше в цій лізі для себе призове 3-тє місце в турі.

  

Фінал завжди показував нам боротьбу двох сильніших команд туру. Цього разу фінал був не менш захопливим. Клуб Праджат мав до цього досвід виступів у фіналах. Команда нинішнього складу Rivne Rayon вперше виступала в фіналі. І все ж таки показавши цікаву і достойну гру Rivne Rayon переграли Клуб Праджат 15:9.

      

Отож результати туру наступні:

 1. Rivne Rayon
 2. Club Prajat
 3. Реальні Хлопці
 4. Well Done
 5. And1
 6. Dream
 7. All In
 8. Pistons
 9. Wild West
 10. Знижка у стоматолога

Також читайте нас на ERWE.UA та ChaRivne