Наші партнери

Тур-2

Streetball league Тур-2

Ось і закінчився 2 тур Стрітбольної ліги в Рівному, який проходив 27 липня, цього разу на майданчику за 14-поверховим будинком біля 12 школи.

Асоціація Християн Спортсменів вперше організувала такий проект в Рівному, як Стрітбольна ліга, де змагання проходять в кілька турів і команди мають можливість на різних майданчиках спробувати свої сили і поборотися за звання кращих. Кожен тур проходить на іншому майданчику і кожного разу перемогти може будь яка із команд, таким чином заробляючи загальні пункти в рейтингу. Перший тур проходив на майданчику біля Мототреку і перемогу здобула команда "Роботяги", в складі якої виступають пульсарівці - Шемосюк, Чорнолоз, Липін та Ворник. Вони в запеклій боротьбі перемогли в фіналі ППС, де головними дійовими особами були Сачук, Процюк, Петрук та Приступа. Всього участь у першому турі приймало 13 команд.

 

На другий тур заявилося вже 14 команд, тому всі команди випадковим чином були розділені на 4 групи - по 3,3,4,4 команд в кожній відповідно. З’явився також новий конкурентноспроможний колектив ЗМЗК, в складі якого виступали відомі всім Захожий, Марков, Зазулевич та Козачок. Отже, під музику та підтримку друзів команди розпочали справжні баталії на асфальтному полі бою. Так склалася доля, що цього разу фіналісти минулого туру потрапили в одну групу від самого початку, на додаток отримали ще 2 потужних колективи, через що матчі в цій групі дійсно викликали багато емоцій та захоплення у вболівальників, які не хотіли пропускати жодного матчу цієї групи. По правилам змагань до фінальної боротьби потрапляють кращих 2 команди з кожної групи, 3 місце має можливість поборотися за 9-12 місця. В групі "А" до фінальної частини вийшли комнади "Віть Віть" та "Дикий Захід", які в поєдинку між собою продемонстрували рівний баскебол і лише на останніх секундах перемогу з мінімальною різницею здобули стрітболісти "Віть Віть" - 15:14. В групі "В" сильнішими виявилися гравці "Кракіена", які обіграли в групі команду "Dream" з рахунком 14:12, послабивши їх позиції перед фінальним раундом. Третім фінішували в тій групі гравці "Здолбунів Сіті". Найзапекліша боротьба, як і передбачувалося, проходила в групі "смерті" - де своїми силами порівнялися "Роботяги", ППС, "Інакші" та "Пістонз".

 

Фаворитом були чемпіони минулого туру "Роботяги", які без особливих проблем розібралися з усіма суперниками і посіли перше місце в групі. Неймовірні емоції подарували усім глядачам баскетболісти "Інакших" та ППС, Цікавим виявилося протистояння Сачука та Романа, які і були лідерами своїх команд. Протягом всього матчу вигравали баскетболісти ППС, проте кілька неймовірних моментів в кінці зустрічі від Романа подарували його команді шанс на перемогу і "Інакші" продовжили боротися в овертаймі. Два влучання з дальньої дистанції того ж Романа переломили хід поєдинку і перемогу можливо в найцікавішому матчі дня здобули "Інакші" - 15:14. Таким чином, фіналіст першого туру ППС цього разу мав змогу боротися лише за 9-12 місця. В групі "D" теж ситуація до останнього матчу не була зрозумілою. Фаворит групи ЗМЗК припустився поразки вже в другому матчі проти "Fire", але доля подарувала їм можливість посісти перше місце через поразку "Fire" проти "Бе-тону". Таким чином, по 2 команди мали однакову кількість очок, тому кращі позиції посіли команди, які краще зіграли в особистих зустрічах, тобто лише після останнього матчу було відомо, що лідерами групи фінішували "Fire", друге і третє місце відповідно посіли ЗМЗК та "Fusion".

 

 

Настав найцікавіший момент турніру - плей офф. Сітка плей офф знову звела найсильніших на одній стороні, що додавало цікавості в матчах, навіть далеких від фіналу. З однієї сторони з мінімальною перевагою в обох матчах до фіналу добрався "Кракіен", перемігши 6:5 у "Віть Віть" та 15:14 у "Дикого Заходу". З іншої сторони до фіналу через найпотужніші колективи, піт та кров пробралися баскетболісти ЗМЗК, які на своєму шляху на початку обіграли чемпіонів минулого туру 13:8, а потім вирвали перемогу у "Інакших" - 9:7. У матчі за третє місце "Інакші" з перевагою в 2 пункти обіграли "Дикий Захід" - 14:12, а ЗМЗК у фіналі без особливих проблем справилися з "Кракіенем" - 9:4. Тому цього разу чемпіоном стали новостворені ЗМЗК (Захожий, Марков, Зазулевич та Козачок), які записали до свого активу 100 очок. 90 очок і 2 місце цього разу дісталося "Кракіену" - Цюпко, Полюхович, Тлуховський та Сакалош. Третіми закінчили тур "Інакші" - Роман, Пантюх, Волошин та Нехай. Інші команди розташувалися в такому порядку: "Дикий Захід" (4), "Роботяги" (5), "Dream" (6), "Віть Віть" (7), "Fire" (8), "ППС" (9) та "Здолбунів Сіті" (10).

  

В загальному рейтингу на першому місці з 160 пунктами "Роботяги" (Чорнолоз,Шемосюк,Ворник,Липін), друге місце і 140 пунктів має "Кракіен" (Полюхович,Цюпко,Сакалош,Тлуховський), третю позиції ділять між собою "Fire" (Стельмащук,Горох,Марунько,Рудик), "Dream" (Ошаровський,Іванов,Трофимчук,Тищенко) i ППС (Петрук,Процюк,Сачук,Приступа) - 110 очок. Наступний тур відбудеться рівно через тиждень, в суботу 3 липня, місце змагань буде визначене пізніше.