Наші партнери

Тур-3

Стрітбольна ліга FCA. Третій тур

Минулої суботи відбувся черговий тур стрітбольної ліги. Третій раз протистояння вуличних баскетболістів проходили на вулиці Черняка, на асфальті відносного нового майданчику. Нагадаємо, що в минулому турі найсильнішими виявилися гравці «ЗМЗК» на чолі з Захожим та Марковим, які були кращими посеред 13 команд. Цього разу свої заявки подали 16 команд, які утворили 4 групи по 4 команди в кожній. В групі «А» без проблем з усіма суперниками з доволі великою перевагою розібралися «Інакші» (Роман, Пантюх, Волошин) – 15:8, 15:8, 16:9. Другими фінішували «Бе-Тон» (Симончук, Загородній, Свінтозельський). До групи «B» випадковим чином знову потрапили два потужних колектива – «ППС» (Сачук, Петрук, Процюк) та «Роботяги» (Ворнік, Липін, Чорнолоз). «Роботяги», які цього разу мали в своєму складі Ворніка, проте без Шемосюка, перший матч проти «ППС» взагалі проводили вдвох. Липін та Чорнолоз не справилися з більш сильнішими суперниками, у підсумку 3:15 на користь «ППС». Пізніше на допомогу підійшов Ворнік і допоміг «Роботягам» вийти до фінальної сітки з другої позиції. Очевидно, що не мали проблем в інших матчах гравці «ППС», які і посіли перше місце в групі.

Група «С» мала в своєму складі чемпіона минулого туру «ЗМЗК», який підтвердив свій статус і без жодної поразки вийшов до плей-оффу. Другими закінчили груповий турнір гравці «Dream» - Трофімчук, Ошаровський та Іванов. В четвертій групі «D»лідером виявився новостворений «NWP»на чолі з Сотником. Вони обіграли усіх своїх суперників, залишивши позаду фіналіста другого туру «Кракіен», який зумів вибитися до плей-оффу з другої позиції. Найцікавіші баталії розпочалися вже в фінальній частині. В 1/4 фіналу «Інакші» переграють «Кракіен» - 12:7, а «Роботяги» помстилися «ЗМЗК» за минулий тур, вибивши їх з боротьби за призові місця – 11:8. «Бе-Тон» справився з «NWP» - 9:5, а останній матч чвертьфіналу надовго будуть пам’ятати більшість учасників цього турніру. «ППС» зіткнулися з амбіційними «Dream»і навіть не очікували на такий опір від суперника. До останньої секунди команди йшли на рівних і лише в кінці, коли майданчик покинули через перебір фолів Ошаровський та Іванов, залишивши Трофімчука одного на полі бою, перемогу в матчі з мінімальною перевагою здобули «ППС» - 15:14. В півфіналі відбулося протистояння центрових Сачук-Роман і кращим цього разу був Сачук, який вивів команду до фіналу – 10:8. «Роботяги» знищили «Бе-Тон» і вдруге отримали можливість вибороти першість. Тим часом «Dream», після важкої поразки від «ППС», швидко та безболісно нейтралізували «Кракіен» (15:7) та перемогли чемпіона минулого туру «ЗМЗК» з мінімальною перевагою, завоювавши чимало поваги за це – 7:6 та 5 місце цього разу. В матчі за 7 місце «NWP»остаточно добив гравців «Кракіена» - 15:9 і посів заслужену 7 сходинку в третьому турі. 9-10 місця посіли відповідно «Дикий Захід» та «Діфенс». Отже, настав момент фінального поєдинку, де знову зустрілися «ППС» та «Роботяги», повторивши історію першого туру. Цього разу Шемосюк був відсутній у «Роботяг» і це давало шанс для суперника помститися за попередні зустрічі. Лідируючи на початку поєдинку, «ППС» втратили перевагу завдяки точним три очковим кидкам Ворніка та Чорнолоза і до останньої секунди напруга тільки зростала. Емоції переповнювали обидві команди, адже кожен хотів перемогти і міцнішими знову виявилися «Роботяги», склад яких представляють пульсарівці. Неймовірна важка та заслужена перемога з рахунком 13:11 принесла перше місце гравцям «Роботяг», які за це отримали подарунки та 100 очок до загального рейтингу.

Таким чином після трьох турів стрітбольної ліги «FCA» лідирують «Роботяги» (Ворнік, Шемосюк, Липін, Чорнолоз) – 260 пунктів, друге місце за «ППС» (Сачук, Процюк, Петрук, Приступа) – 200, третю сходинку розділяють між собою «Dream» (Ошаровський, Іванов, Трофимчук, Тищенко) та «Кракіен» (Полюхович, Цюпко, Сакалош, Тлуховський) – 170 очок. Четвертий тур відбудеться 10 серпня, в суботу на майданчику в Тинному.