Наші партнери

Тур-4

Стрітбольна ліга FCA. 4 тур


Знову минулої суботи, 10 серпня, відбувся черговий тур стрітбольної ліги FCA. Проходив цей тур в Тинному на місцевому майданчику, де доволі спекотного літнього дня силами помірялися 14 команд.
Цього разу не взяли участь одні з фаворитів ліги "Роботяги" та "Інакші", подарувавши шанс іншим командам посісти призові місця. До групи "А" потрапили "Dream", "Кракіен" та "Zdolbuniv City". Без особливих проблем групу пройшли баскетболісти "Dream", обігравги "Zdolbuniv City" з рахунком 15:12 та просто знищивши "Кракіен" - 15:3. Другими фінішували срібні призери 2 туру "Кракіен", які здобули перемогу з мінімальною перевагою у здолбунівчан - 10:9.
Група "В" порадувала насиченою боротьбою та цікавим баскетболом. Найсильнішими там виявилися гравці "Pistons", які одержали перемоги з рахунком 12:8 та 11:9. З другого місце до плей-оффу потрапили "Віть Віть", залишивши поза грою "Діфенс".


В третій групі явним фаворитом був "ППС". Сачук, Петрук та Приступа просто "пройшлися" по суперникам (16:10, 16:7, 15:9) і впевнено вийшли до фінальної частини. Другу позицію в цій групі завоювала команда Дениса Сотника, яка обіграла "Fusion" (13:8) та "Full House" (10:7).
В групі "D" не без проблем "ЗМЗК" отримали три перемоги - 16:11, 13:8, 16:13, остання з яких проти "Бе-Тону" далася доволі важким шляхом, адже Захожий і Ко програвали по ходу зустрічі кількома пунктами. Другими в цій групі фінішували гравці "Fire", які добилися успіху проти "Бе-Тону" (12:4) та ""Млинівських бешкетників" (15:12).
Отже, в сітці плей-оффу вже в першому матчі глядачі змогли насолодитися чудовим баскетболом та переможним кидком на останніх секундах. На протязі всього матчу "Dream" i "Fire" трималися близько і вже перед фінальним свистком при рівному рахунку Іван Трофімчук точним середнім кидком вивів свою команду в півфінал - 13:12. "ППС" в наступному матчі не залишив шансів для "Віть-Віть" - 15:2, "ЗМЗК" без проблем розібралися з "Кракіен", а "N.W.P." змогли перемогти "Pistons".


У півфінальних протистояннях гравців "ППС" не змогли зупинити "Dream", пропустивши Сачука, Петрука та Приступу до фінального "баттлу". З іншої сторони сітки команда Захожого "ЗМЗК" змогла розібратися з "N.W.P." і отримала шанс поборотися вдруге за перше місце. Тим часом в матчах за нижчі місця "Fusion" обіграли "Млинівських бешкетників" (9:7) та посіли 9 місце, "Віть Віть" перемогли "Кракіен" і завершили цей тур на 7 місці, а "Pistons" в маті за 5 місце без проблем розібралися з "Fire" - 13:7.


Нарешті настав час фінальних матчів і тут команди не підвели. Цікавим виявилося протистояння "Dream" та "N.W.P." за 3 місце. Перемагаючи по ходу зустрічі 10:7 баскетболісти "Dream" не змогли стримати Сотника, який двома влучаннями із-за дуги вивів свою команду вперед (11:10), а згодом реалізував кидок з середньої дистанції одночасно з фінальним свистком, принісши перемогу в матчі - 12:11. У фінальному протистоянні Захожий, Марков, Зазулевич та Козачок не змогли справитися з Сачуком, який домінував під щитом, а Приступа та Петрук чудово підстраховували з дистанції, разом виборовши для "ППС" вперше чемпіонську позицію - 11:7.
Таким чином, після четвертого туру в загальному рейтингу на перше місце виходять "ППС" (Петрук,Процюк,Сачук,Приступа) - 300 очок, на другу позицію опускаються "Роботяги" (Чорнолоз,Шемосюк,Ворник,Липін) - 260 очок, а третю позицію разом розділяють "ЗМЗК" (Захожий,Зазулевич,Козачок,Марков) та "Dream" (Ошаровський,Іванов,Трофимчук,Тищенко) - 240 очок.