Наші партнери

Тур 3

Третій тур Ліги відбувався на майданчику поблизу стадіону технічних видів спорту "Мототрек".
Зазвичай даний тур допомагає проводити церква "Надія".
Як і інші тури показали що нинішня ліга має високий рівень конкурентості і жодна з команд не хоче пасти задніх ні секунди. Третій тур був не вийнятком.
Команди, що в таблиці Ліги займають перші 5 місць завжди намагаються в турі під час групового турніру зайняти вище місце, щоб полегшити свої виступи в серії плей-офф.
Отож з групи А після впевненої гри команда РДГУ посіла 1-ше місце. Команда новачок Ліги Muller Filter  вийшла на 2-гу сходинку. Відповідно третіми біли Break Away, четверті Splash team. З 5-го місця вийшли "Громадський Контроль".

З групи Б в серії протистоянь команда,яка на даний момент лідирує за рейтингом в Лізі - Rivne Rayon виходить з 1-го місця до плей-офф. За ними розташувались

2. Лавісс
3. Дикий Захід
4. And_1
5. Lucky Shot

Серія плей-офф була найцікавішою в іграх за 1-4 місце. Де у грі за 1-ше місце в турі команда Лавісс догравала без одного з лідерів своєї команди, який отримав технічний фол і був змушений залишити майданчик. В протистоянні з Rivne Rayon команда Лавісс виборола таке бажане чемпіонство в турі з рахунком 11:9.
В грі за 3-тє місце найстарша команда ліги використовуючи свій досвід гри без особливих проблем справилась з молодою Muller Filter.

Всі інші результати туру можна продивитись в розділі таблиця сайту.

http://rivne1.tv/Info/?id=51993

До вашої уваги відео звіт туру.