Наші партнери

Тур 4

8 серпня відбувся черговий тур нашої Ліги!
В даному турі виявило бажання змагатись 9 команд, але за відсутності ще двох команд фаворитів мали змогу поборотись за призи в турі і інші команди.

     

Отож дві групи як завжди - в групі Б було 4 команди, група А за жеребом мала 5 команд.

В групі А команда РДГУ мала кілька сильних протистоянь з Lucky Shot та Muller Filter, проте обидві зустрічі закінчувались з перевагою РДГУ, та й ще з однаковим 11:8 рахунком.
Команда Splash team порадувала, що змогла в групі при 2 перемогах та 2 поразках посісти 2 місце. За ними одразу третіми стає Дикий Захід. За підсумками особистих зустрічей Lucky Shot витіснив з боротьби за чемпіонство туру Muller Filter, які посіла 5 місце в групі і відповідно 9 місце автоматично в турі.

   

В групі Б команда And1 змогла пригадати та знайти свою гру з минулого сезону, коли їм вдавалось пройти непростих суперників, цього разу вони в непростій боротьбі здолали всі команди впевнено та посіли 1 місце групи. Знайшли свою гру також новачки ліги Break Away - за ними 2 місце. Baltic House спокійно вийшов з групи з третього місця. Growlers з четвертого місця потрапили на РДГУ в плей офф.

   

Всі лідери туру змогли дістатись до півфіналу без проблем. Отож перший півфінал між РДГУ та Дикий Захід приніс глядачам боротьбу, проте ще не достатньо сильними виявились Дикий Захід. Виглядавши достойно в грі. ДЗ все ж таки поступились 11-7 РДГУ. В Другомі півфіналі AND1, зловивши свою гру не випустили шансу здолати в важкій боротьбі непростих Baltic House 12-9.
За 7-ме місце Splash Team з рахунком 11-8 перемагає Growlers, а в грі за 5-те місце Break Away вириває бажану перемогу з рук Lucky Shot 12-10.

   

Отож в грі за третє міцсе в турі зійшлись Дикий Захід та Baltic House. Гра показала, що молодий Дикий Захід не здасть гру просто, тому вони боролись до останнього. Що і в наслідок емоції почали зашкалювать і отримавши технічний фол, команда Baltic House догравала вдвох, та все ж таки мавши гарний запас очок, змогла схилити шальки в сторону своєї перемоги, тому за Baltic House важливе 3-тє місце і 80 рейтнгових очок.
У фіналі РДГУ після серії перемог в турі, не лишили жодних шансів опоненту AND1 і перемогли їх з рахунком 11-3.