Наші партнери

Тур 6

В суботу 22 серпня на майданчику "Коробка" в районі Ювілейного відбувся останній відбірковий тур за підтримки Святослава Стельмащука. В даному турі виявило бажання приймати участь найбільше команд в сезоні. 
В останньому турі також зявились дві нові команди, що додало свого колориту саме в цей тур.
Так , як команд було 13 вони були поділені на 3 групи по 3 команди і одна група - 4 команди.

Отож в групу А потрапили Юбік, Рдгу, Splash Team, Free Agents. Новостворена команда Free Agents в складі якої грав вихованець рівненської ДЮСШ Олександр Шестуха, одразу змогла знайти свою гру і вийти з групи на першому місці. Лідер регулярного сезону команда РДГУ не змогла зупинити новачка ліги і в підсумку за РДГУ - друге місце в групі. Splash team  був сильніше Юбік і тому за ними - 3 місце.Юбік посів 4 місце в групі і не зміг продовжити участь в турі.

Група Б не мала лідерів регулярного сезону але чудових середнячків ліги! Отож серед них сильнішими були Дикий Захід. А в протистоянні за вихід з групи з другого місця, що дозволяє боротись за чемпіонство в турі, команда AND1 таки змогла перемогти Break away і продовжити змагатись далі за чемпіонство. Команда Brea Away хотіли зайняти якумога вище місце в турі щоб набрати рейтингових очок і бути в фінальному турунірі, тому третє місце в турі їх не дуже тішило.

В групу С потрапили команди Muller Filter, які без перешкод зайняли перше місце в групі. За нимим другими в групі стають Пєстікі, які таки вирвали друге місце з рук наполегливих Ворчунів.

Команда Lucky Shot попала в надто сильну групу D разом з Лавісс та RIvne Rayon. Тому вони стають третіми, а Лавісс здобув впевнену перемогу над своїм постійним суперником Rivne Rayon.

Самим ключовим чвертьфінальним та й мабуть цілого туру протистоянням було між Дикийй Захід та Rivne Rayon. Після серії влучних триочковим ДЗ оформив собі ривок в грі і мав різницю в 4-5 очок. Так продовжувалось до 7 хвилини. Потім RR починають потроху налаштовувати гру і просто таки не дають ДЗ пройти під кошик, таким чином змусивши їх кидать з середньої та дальніх дситанцій. Тим часом самі ще скорочують відставвання до 1 очка і в останні хвилини матчу трапляється ситуація, при рахунку 10-9 на користь ДЗ, команда RR втрачає з свого поля зору федорчука Василя,який сам на сам виходить з кільцем і маже. RR підхоплює мяч і скоріш намагається провести атаку, адже час улишалось не так і багато. і Влучним 3-очковим кидком лідер команди Ілля Шемосюк виводить свою команду знову до серії півфінальних ігор.

Після чвертьфінальних ігор ми мали чудові протистояння справжніх стрітболістів в півфінальних зустрічах. Де сенсаційно вже вдруге РДГУ поступається новачкам ліги Free Agents 11-10. Команди Лавісс та RR не змогли дограть матч до кінця, адже отримавши занадто багто фолів спочатку сів на лаву Кузьмінець та ще двоє гравців команди отримали технічні фоли через свою поведінку на майданчику та програли матч технічною поразкою.

Отож цікаве чекало на всіх попереду. Гра за 3 - тє місце була спокійною і Лавісс після поразки в півфіналі не зміг зібратись і не зміг в ній бути кращими, тому вперше команда РДГУ в сезоні перемагає Лавісс 11-8.

Фінал без сенсацій проте дійсно цікаво було дивитись на гру двох сильніших команд туру. В підсумку RR 11-6 перемагає FREE Agents.

На фото останній кидок та чемпіонське попадання

Отож це була остання можливість для команд набрати рейтингові очки, щоб грати у фіналі!

А подарунки, які були спеціально приготовані для призерів від Святослава Стельмащука, вручив сам Святослав і подякував всім учасникам туру за активність і боротьбу на полі.

http://erve.ua/news/sports/vyznachylysya_finalisty_stitbolnoyi_ligy__2408.html