Наші партнери

Фінал

2016 рік приніс нам новий сезон нашої FCA Streetball league 2016 Rise, ну і звичайно нові сюрпризи та несподіванки, а також нових чемпіонів!


Отож 30 липня вже регулярно на майдані короленка, що поблизу ТРЦ Злата Плаза відбувався фінальний тур ліги FSL.
В новому сезоні до фінальної частини потрапило 8 команд, які і розіграли між собою звання кращого в цьому сезоні!

Всі команди як і зазвичай були поділені на дві групи А і Б. Група А - Lucky Shot, Рівняни, Дикий Захист і Baltic House. Група Б - And1, Заливай, Splash Team, Growlers. Команди по колу мали відіграти в групах ігри, щоб визначити хто на кого потрапить до фіаньної частини плей офф. Отож  команда Baltic House вирішила показати найбільше характеру і нікому в групі не поступилась - в підсумку вони почіли в групі 1-ше місце. За ними одразу Рівняни, третіми стали Дикий Захист, і чемпіони регулярного сезону ліги Lucky Shot - стали четвертими.

Група А символічно мала назву групи смерті, адже команди з цієї групи таки і розіграли між собою чемпіонство в плейофф. Група Б принесла свою сюрпризи. Команда, яка завжди віддавала все грі і вкладалась на максимум, щоб потрпаити до фіналу змогла показати відмінну гру і внаслідок цього вони вибороли перше місце в групі. Отож Growlers - перше місце в групі. Другі за ними - Заливай, третіми стали Splash Team, з четвертого місця до плейофф потрапили And1.
В програмі фіналу після групових ігор було проведено ряд конкурсів. Перший серед них був видовищний SlamDunk contest. минулорічні учасники вже були готові показати свої заготовки на конкурс. В складі суддів конкурсу був відомий та улюблений вихованець рінвенського баскетболу та зірка європейських арен та багаторазовий чемпіон України та володар єврокубків - Сергій Ліщук. В його компанії були також Романовський Сергій (заступник ген. директора FCA Ukraine), Володимир Мурін (провідний спеціаліст управління спорту Рівненської обласної державної адміністрації), Олена Бойко( гравець БК Сузір'я, гравець національного та єврепейського рівня).
Отож серед учансиків Іван Миськовець у фіналі змагався з Василем Федорчуком де і переміг з перевагою в одне очко. І став дворазовим чемпіоном даного конкурсу (минулорічний чемпіон 2015р).


Настпуними були конкурс з глядачами та конкурс снайперів де перемогу вятквала пара з команди Рівнян - Шемосюк Ілля та Шанюк Тарас.
Наступним був конкурс стрітболу 1х1, який вже проходив в 2014 році, де перемогу святквав Сергій Роман. Правда цього разу він був відсутній, а відтак дав спробу іншим вибороти звання чемпіона. Отож в даному конкурсі прийняло участь 13 учасників. Найцікавішим звичайно і був фінал між Василем Федорчуком та Денисом Сотником. Гра була непроста, але подарувала видовище для глядачів, де в підсумку Денис Сотник переміг 8-4.
Чемпіон був нагороджений мяким баскетбольним кріслом від Baltic House.

 

А тим часом глядачі чекали з нетерпінням фіналу ліги. І знову Growlers перемогли своїх суперників та пройшли в 4 кращих команди де у півфіналі грали з Рівнянами, і поступившись 11-7 Grolers мали чудову нагоду боротись за 3-тє місце, а Рівняни чекали на переможця в надважкій грі між Диким Захистом та Baltic House. Baltic House перемагає 10-8, і у нас є пара Дикий Захист та Growlers - розіграли 3 місце, а чемпіонство розіграно було в парі Рівнян і Baltic House.
І видно, що Growlers не мали на меті віддати перемогу Дикому Захисту, на радість всім глядачам вибороли вперше в історії команди третє місце. Фінал був також не простим та цікавим водночас. Та все ж таки рівняни, які перемагали у всіх турах де приймали участь таки продовжили цю гарну традицію, і закріпили за собою чемпіона FCA Streetball League 2016.


Третє місце - Growlers. Були нагороджені цінними подарунками від Техномережі F5 (вул. Соборна 69, бутік 79), а також сертифікатами від Crossfit Rivne.


Друге місце - Baltic House. Були нагороджені цінними подарунками від магазину брендового одягу House (ТРЦ Злата Плаза, нульовий поверх), а також рюкзаками від Urban Planet та сертифікатами від Ego Club.

Чемпіони FCA Streetball League 2016 - команда Рівняни в складі якої грали - Ілля Шемосюк, Степан Чорнолоз, Кузьмінець Юрій, Шанюк Тарас та Василь Чиж отримали сертифікат на 10 тис грн. від нашого генерального партнера AMP TRANS, та партнера ТОВ Новий Двір.

Дана ліга існує і проводиться завдяки організації FCA Ukraine. Всім учасникам величезна подяка за участь та також подяка всім партенрам змагань (AMP Trans, Тов Новий Двір, магазин брендового одягу House, Baltic House, Crossfit Rivne, Ego Club, Urban Planet, ТРЦ Злата Плаза, Олександрійські Джерела, THE BUS, ERVE.UA, Техномережа F5, ЧаРівне) та особлива подяка Віталіку Дмитруку за підтримку і допомогу в проведенні та Максиму Нехаю за всі дизайнерські розробки та поліграфічні послуги.
Окрема подяка нашому питному спонсору Олександрійські Джерела

Всі учасники фінальної частини отримали також в подарунок фірмову майку від нашої ліги та завдяки партнеру Тахіон. А також всі учасники отримали квиток на каток чи ролердром біля ТРЦ Злата Плаза. Та отримали також квиток на напій від кавярні THE BUS.