Наші партнери

Тур 1

Новий сезон розпочався з нестандартногомісця проведення. Адже лише фінальний тур проходить біля ТРЦ Злата Плаза. Але партнер першого туру запропонував провести 1-й тур саме на майдані перед ТРЦ. Саме в цей день ТМ "Гера" відкривали свій фірмовий магазин в Златі Плазі. ТМ "Гера" зарекомендував себе з кращої сторони як нова компанія, яка займається виготовленням спортивної форми для команд зокрема.
В турі прийняло участь найменше команд за всі роки проведення FCA Streetball League. Прийняло участь лише 7 команд, які були розбиті на дві групи. Перед початком ліги команди потягнули жереб і визначили команду джокер - Lucky Shot на третій тур має це право, і це означає, що в третьому турі всі очки, які набере ця команда помножаться на два.


Отож, відносно 1-го туру. Група А була дуже цікавою з своїм складом команд. В ній боролись за вихід з групи з першого місця дві команди, які виглядали сильнішими в цьому турі. Одна з них новостворена і молодша і була дуже амбіційною - "Заливай". Інша команда складалась з міксу кращих гравців, або гравців команд переможців ліги минулих років - "Рівняни". В очному простистоянні в групових іграх команда "Заливай" була сильнішою 11:9.


В групі Б змагались лише 3 команди, де команда "Дикий Захсит", яка змінила свою назву зважаючи на те, як інші почали їх самі називати (в минулих роках "Дикий Захід"). Отож, "Дикий Захист" переміг спочатку Splash Team 11:7, а потім Lucky Shot 11:6. 

В серії плей-офф команди "Заливай" та "Рівняни" знову зустрічались, правда вже у фіналі, де сильнішими виявились саме "РІвняни", які і стали переможцями першого туру.
Чемпіони були нагороджені подарунками від ТМ "Гера". Друге місце посіли "Заливай", за ними команда, яка в групі Б була першою - "Дикий Захист".
 Сюжету першого туру:

https://www.youtube.com/watch?v=-7vMzf73BSA

https://www.youtube.com/watch?v=7Zlo2mFAFjA