Наші партнери

Тур 2

9 липня 2016 року можна занести в історію існування нашої ліги як історично символічним. Оскільки вдруге в турі прийтмає участь менше 8 команд і під час туру пішов дощ. Але варто відмітити бійцівські якості кожної з команд, адже на пропозицію догравати завтра - команди відмовились та хотіли грати під дощем. Отож тур був цікавим і навіть ігри стали ще цікавішими під дощем. Адже результати можна було очікавуть різні.
Отож більш детально про перебіг туру.
Цього разу команди грали за коловою системою і мали шанс пограти досхочу. І попередньо при хорошій погоді мали після колових ігор грати фінал 4-х.
Найпершим неочікуваним результатом виявилась гра між And1 та Заливай, де команда Заливай, яка була другою в минулому турі, поступилась 8:12.
Рівняни в першій же грі ледь дотягнули до перемоги 11:10 з Splash Team. Splash Team як і обіцяла в інтер'ю, що булде боротись з першого туру і до кінця.
Ще одну гру все ті ж самі Splash Team грали на рівних і з тим самим рахункоми поступились, проте виглядали впевнено в своїй грі. Хлопці шукають свою гру і будем раді бачити їхні перемоги в наступних турах.
В 12 грі Baltic House сенсаційно поступається Growlers 7:9. В минулих чемпіонатах команда Growlers не хоче абсолютно нікому поступатись і бореться до останнього, і саме в цій грі їхнього бажання до перемоги було більше.
В очному поєдинку команд, які боролись за перше місце минулого туру знову зійшлись команди, які боролись за чемпіонство туру. Отож Заливай проти Рівняни. Погодні умови далеко не схожі на умови минулого туру. Отож гра була напрочуд спекотною і Заливай дуже хотіли перемоги, проте і цього разу Рівняни 11:7 перемагають.
А вже в грі з Baltic House команда Рівняни, можливо виснажившись з попередніми суперниками, не змогли втримати команду суперників і поступилась Baltic House 9:5. Після чого ускладнивши собі задачу в боротьбі за чемпіонство в турі. Але інші суперники Рівнян (Заливай) допомогли таки стати чемпіонами знову завдяки перемозі над Baltic House 8:3. Отож вже в останній грі з And1 при умові перемоги Рівнян - чемпіонство їхнє.
А на майданчику в останній грі вже стояли калюжі, і гра вже була дуже важка і можливо тому And1 не змогли гідно поборотись за перемогу, і Рівняни, які були за крок до другого підряд чемпіонства в турах, таки здобули бажану перемогу 12:2 і оформили вже друге підряд чемпіонство в турах. Ще жодна команда не ставала підряд тричі чемпіоном турів. Тому можливо саме 3-й тур буде ще більш наповнений сенсаціями в цьому сезоні.
Подарунки за 3-тє місце для команди Baltic House стали спортивні поїльні фірмові бутилочкі від FCA Ukraine з темою ліги Rise.
За друге місце команда Заливай була нагороджена фіромовими рюкзаками від FCA Ukraine.
І чемпіони отримали новеньки м'ячики Spalding для своїх тренувань.
Остання символічне фото під деревом в дощ під час туру.