Наші партнери

Тур 3

Відбувся третій тур сезону FCA Streetball League 2016 на майданчику вже по колишній вулиці Черняка. Тур виявився досить цікавим. В турі виступали новозаявлена команда Дружба (в складі якої були Девід Мерфі та Люк Берлін, наші гості з США), в якій приймали участь гравці, які не є мешканцями Рівненської області, тому всі командни граючи з ними отримували технічну перемогу над Дружбою. Хоча, якб гравці могли бути учасниками ліги то склали досить сильну конкуренцію всім іншим командам.
Цього туру команда Splash Team мала право "Джокера". Тому всі інші команди намагались ще більше не дати можливості їм зайняти чим вище місце.
Отож за жеребом всі команди були поділені на дві групи. В групу А потрапили 5 команд: Рівняни, Splash Team, Growers, Lucky Shot, Заливай.
В групі Б були PLAY4,Дружба. Балтік Хаус, And1.

Найцікавішими виявились ігри в групі А. Команда Splash Team проявила себе з кращої сторони і не зважаючи на те, що з ними в групі були переможці минулих двох турів - Рівняни, не залишили нікому шансів бути першими в групі. Отож 4 перемоги з 4 ігор. Команді Рівнян було непросто грати, і вони поступивши амбіційним Spash Team 10:9, поступились також і команді "Заливай", яка щотуру додає в грі і складає щотуру гідну конкуренцію Рівнянам з рахунком 11:10. Між цими командами точиться боротьба щотуру, тому будемо очікувати, що і до фіналу вони доберуться з тим самим настроєм і складом команд. Отож Рівняни в групі займають аж 3-тє не звичне місце для них. Перед ними на другому місці "Заливай". З четвертого місця виходить Lucky Shot, які маючи джокера боряться за ще більше очок до рейтингу.

  

В групі Б все було спокійно і без сенсацій. Балтік Хаус на досвіді бере без проблем перше місце в групі з трьох перемог - три. Всі рахунки однакові 11:5. And 1 також виходить з другого місця, PLAY4 - з третього. Команда Дружба займає друге місце, але так як вони поза конкурсом то автоматично зайняли четверте місце в групі.
Тому попереду був дуже цікавий етап плей-офф. Та перед плей-офф ми в лізі мали час говорити про важливість команди в командній грі "Баскетбол".
Splash Team завдяки першому місцю в групі вийшли на 4 місце групи Б - тобто це команда Дружба. А так як вона поза конкурсом то Splash Team автоматично потрапляють до півфіналу, де їх чекали Рівняни, які точно хотіли поквитатись за гру в групі. Гра між ними була непростою та багато на боротьбу. В підсумку 8:5 Рівняни перемагають і радо вриваються після не дуже гароного групового етапу до фіналу. Балтік Хаус впевнено перемагає у всіх іграх і також виходять до фіналу.
Гра за 3-тє місце виявилось по насиченості не гірше фінальної. Ніхто не хотів поступатись і команди раз по разу відігрували забиті м'ячі. І все ж таки несподівана гра Splash Team допомагла їм вийти в гру за 3-тє місце де їм таки не вдалось перемогти і в підсумку "Заливай" 11:10.
Фінальна гра була також цікавою і в ній Балтік Хаус хотів зломати традицію Рівнян, проте Рівняни вже розігрались не на жарт і змогли закріпити за собою третє поспіль чемпіонство. Вирвавши перемогу у Балтіка 10:9 на останніх секундах гри.