Наші партнери

Тур 4

Останній тур ліги сезону 2016 був особливим і приніс нові несподіванки!
Тур було перенесено на 13-00 годину в звязку з дощем.
В турі по різним причинам не змогли прийняти участь лідери нинішнього сезону і одразу три команди!
Тому в турі по суті розігрували чемпіонство команди, які не діставались фіналів турів цього року.
Отож всього було 4 команди, які грали по колу і визначивши з 1-го по 4-те місце грали півфінали та фінали.

Отож дві команди які перемагали всіх змагались за перше місце в групі - AND1 та Дикий Захист. Інші ж дві команди також боролись але за третє місце в групі - Growlers та Lucky Shot. Отож в грі за 3-тє місце було дуже спекотно, адже команди не хотіли поступатись один одному і в підсумку все ж таки Growlers 4:2 перемагають Lucky Shot.
Команди Дикий Захист в грі за 1-ше місце не дає жодного шансу AND1. В підсумку 12:3 перемогу святкує Дикий Захист.
 
Вже в частині плей-офф сценарій ігор можна було відчути наперед, і так само як і в групі команди в тих самих парах і зійшлись вже в іграх за місця. Але на відміну від ігор в групі Lucky Shot поквитались за поразку від Growlers і фінальний свисток зафіксував 11:5 перемогу Lucky Shot і в підсумку довгоочікуване 3-тє місце туру.

Фінал не приніс інтрги такої як була в грі за 3-тє місце! Перемогу у фіналі святкували Дикий Захист. Друге місце в турі AND1. Отож в підсумку стало відомо, що команда, яка не очікувала навіть проте завдяки своїй наполегливості та постійній участі в лізі змогла піднятись в таблиці на перше місце вперше для себе. Lucky Shot дійсно виявились командою з удачею, в минулому турі, нагадаємо всім, що саме вони мали право "Джокера", яке витягнули перед початком ліги. І ще один цікавий факт саме про команду Lucky Shot  та Growlers. Минулий Сезон дві команди посіли в таблиці підсумковій відповідно 9-те та 10-те місце. Lucky Shot чемпіони регулярного чемпіонату FCA Streetball League 2016 - сподіваємось. що свю вдачу вони зберегли на ігри фінального туру ліги.

Ось таблиця підсумок регулярного сезону ліги 2016 року.