Наші партнери

Тур 1

Ну ось і розпачався новий сезон для нашої FCA Streetball League 2017.

Даний сезон являється маленьким ювілеєм для нашої ліги - 5 рік поспіль! Загалом ліга завжди привертала увагу баскетбольної сім'ї Рівного та області. Наймасовішим був 2014 рік за участю 24 команд у відбірковому етапі. Та найсильний та найцікавіший був 2015 рік де прийняло участь 16 команд. Даний рік не є виключенням і одразу можна сказати, що це буде сезон відкриттів. Адже старше покоління вже не може втримати пристрасть та бажання до перемоги молодих гравців. Це говорить про ріст та бажання зростати.
Щороку посеред турів в нас є час, коли всі учасники можуть зростати не лише фізично в грі, але і душевно і духовно! 
Тема цього року - ONE! 
Отож перед жеребкуванням наш гість з США Марк (чемпіон штату Міззурі з боротьби) ділився словами з Біблії, де ми знаоходимо, що Бог кладе в наше серце пристрасть та бажання. А також про те, що перед всіма нашими словами голосніше говорять наші діла. Тому, щоб щось сказати треба подумати!


Слід також зазначити, що головним патнером туру виступив наш рівненський зал елітного фітнесу Crossfit Rivne
І вже після слів від організаторів відбулося жеребкування.
Де команда новачок Кофе-Із отримала жереб "Джокера" на третій тур. Тобто всі їхні рейтингові очки помножаться на 2.

 

Отож команди були розбиті на дві групи А і Б методом жеребкування. Група А: Новий Двір, Gambit, Coffee Is, Dream Team, Дубок. Лідерами групи одразу стали Новий Двір (Лідери команди Лелюх Олексій та Дубнюк Анатолій) та Coffee Is(Фрідріх, Ошаровський, Трофімчук, Сотник). Група Б: Мамуля на опиті, FCA, Growlers, Splash Team. В групі Б однозначного лідера одразу не було.
Після серії ігор в групі А три команди одразу мали рівну кількість перемог та поразок 3-1. Отож за сумою забитих та пропущених саме новачок ліги в групі А - Coffee Is, виходить з першого місця. Новий Двір виходить з групи з 2-го місця.
В Группі Б дві команди розіграли між собою звання кращої в групі. А тому FCA посіли 1-ше місце і Мамуля на опиті друге.
Новачок ліги Coffee Is в сильному протистоянні проти Мамулі на Опиті вибороли перемогу 14-12 і увійшли в фінал. А перед тим здолали завжди амбіційних Growlers 12-7.
З іншої сторони сітки плей-офф команди FCA та Новий двір. Перемогу без перешкод взяла команда Новий Двір. За ігри в мініфіналі або грі за 5-те місце зустрілись команди, які завжди просто так перемогу нікому не віддадуть, а при можливості самі радо поборються за неї. Отож в грі за 5-те місце зустірлись Gambit та Splash Team. Gambit були сильнішими цього разу 12-8. В грі за 7-ме місце теж новачок ліги DREAM TEAM переміг Growlers 13-10.

Отож фінал 4-х. В грі за 3-тє місце Мамуля на опиті знову тестували нову команду FCA і на відміну від зустрічі в групі цього разу Мамуля На Опиті зробивши кілька влучних 2-х очкових кидків змогла здобути перевагу по ходу гри і утримати її вже до кінця гри. Отож 12-10 і Мамуля на Опиті - 3-тє місце.
Фінал був дуже цікавим та емоційним. Гравці готувались до цієї зустрічі знову,  адже Новий Двір здобув перемогу 8-6, а це було лише зачіпкою для цікавого протистояння в фіналі. Тому Coffee Is зібравшись з силами дали гідний бій Новому Двору і в підсумку матчу лише з перевагою в одно очко здобули чемпіонство в турі 14-13.