Наші партнери

Фінал

Все вдалось на радість всім!


6-й сезон нашої FCA Streetball League був беззаперечно одним з кращих або кращим за всі 6 років існування ліги! Сезон був наповнений драйвом, боротьбою, непередбачуваністю, насиченістю емоцій, професіоналізмом, молодістю…. і звичайно темою року «Сильний». Кожен тур ми мали змогу бути духовно підбадьореними від капелана нашої ліги Тараса Яремчука.Одразу хочеться висловити подяку всім, хто долучився до команди, яка вклала свої сили для проведення ліги: ідеї та натхнення від Нехая Максима та Дмитрука Віталія, нереально велика допомога практична від Свінтезельського Назара, а також Миськевича Сергія, Жартуна Володі та  Лавренчука Дениса.

Отож, фінал був запланований на наше звичне місце біля ТРЦ Злата Плаза, яка завжди готова нас приймати, проте дощ і прогноз внесли свої корективи, тому ігри було перенесено до ДЮСШ№4. Всі шанувальники баскетболу прийшли і заповнили всі трибуни залу. Всі чекали початку. Проте як ми і планували провели спочатку турнір для Ю-14. Команди грали в форматі мікс: дівчата разом з хлопцями в одній команді, при чому умова була, щоб на полі завжди було дві дівчини.
В підсумки ми отримали такі результати:
1 місце - SPR (Дячук Софія, Остапчук Віка, Пилипенко Ярослав, Трачук Володимир
2 місце – Одуванчік (Лахович Софія, Лапхан Богдана, Ковпак Данило, Поносов Олександр, Гарбуз Міхай)
3 місце – Жовті (Васильчук Аня, Попчук Маша, Остапчук Маша, Сова Антон, Подолянко Андрій)
Всі учасники Ю-14 були нагороджені подарунками від нашим партнерів ліги.

А до участі в фінальній частині було допущено 8 команд. При чому команда FCA не змогла прийняти участь у фіналі, наступною командою з рейтингом на 9 місці була команда Новий Двір, яка також внесла свій колорит у фінал. Згідно рейтингу всі команди були розбиті на дві групи. Команди, які посіли 1,3,5,7 місце потрапили до групи А – Splash Team, Rockstars, БК Радивилів, Black Roses. Команди, які посіли 2,4,6,8 місця потрапили в групи В – LOVE IS, Рівняни, Hoop Gangs, Новий Двір.

  

  

  

В двох групах ігри були цікаві і навіть результати схожі. Одразу по три команди в групах набрали по дві перемоги і по одній поразці. Отож, згідно результатів здивувала юна команда Black Roses,  вони стали першими в групі А, другими стали чемпіони регулярки Splash Team, треті – БК Радивилів, четвертими Rockstars. В групі В вже звично молоді хлопці з Жартуном та Білецьким закидали всіх своїми кидками і в підсумку вони перші. За ними одразу досвідчені Рівняни та треті LOVE IS, які тільки розкачались після групового етапу. Новий Двір закріпився на 4-му місці.

Потім всі бажаючі прийняли участь в двох конкурсах для глядачів. Один з них суто для жінок, адже партнером цього конкурсу була натуральна косметика MONOI.
Після конкурсу ще на емоціях всі спостерігали за турніром 1х1, де найсильнішим виявився Федорчук Василь, який у фіналі здобув перемогу над амбітним Жартуном Вовою. Партнером цього турніру виступили наші постійні партнери з Baltic House.
Далі всі стали свідками перемоги в конкурсі снайперів кращих в лізі – Шанюка Тараса та Шемосюка Іллі. Партнером конкурсу став наш постійний партнер Техномережа F5 (Соборна 69, бутік 79).
І звичайно прикрасою став конкурс SLAM DUNK CONTEST. Головна боротьба точилась між друзями та партнерами з команди Федорчуком Василем та Миськовцем Іваном. Неймовірне виконання складних і артистичних елементів данків дали шанс всім без вийнятку вболівалльникам насолодитись справжнім ШОУ. Де з мінімальною перевагою карщим став Миськовець Іван і отримав ще один шанс на відвідування фітнес залу EGO CLUB.

  

  

  

 

Всі насолодившись конкурсами швидко перейшли в ритм плейофф ліги! Де після чвертьфіналів ми мали кращі 4 команди – Hoop Gangs, які вийшли на півфінальну гру проти LOVE IS. В іншій парі змагались Рівняни і Новий Двір. В першому півфіналі LOVE IS, не дивлячись на те, що хлопці відстрибали конкурси і відіграли 1х1, без перешкод змогли здолати молодих Hoop Gangs 21-13. Новий Двір віддавав всі сили, щоб бути у фіналі, і навіть Анатолій Дубнюк не зміг допомогти команді в цьому. Тому в грі за 3-тє місце ми стали свідками як Новий Двір оговтуючись після поразки від Рівнян шукав свою гру в грі за 3-тє місце. Hoop Gangs мали плани перемогти, і тому гра була насиченою і цікавою. В підсумку святкували перемогу Новий Двір з Анатолієм Дубнюком та Лелюхом Олексієм над Hoop Gangs 16-13.
Фінал був не менш цікавим проте LOVE IS вирішили диктувати ритм гри для своїх суперників. І як в 2015 році Сергій Марков своїм кидком  тоді іншій команді а в цьому сезоні команді Love IS приніс перемогу і чемпіонство. Отож LOVE IS – Рівняни – 21-13.

  

  


НОВИЙ ДВІР - 3-тє місце


Рівняни - 2-ге місце

LOVE IS - 1-ше місце

 

Велику подяку FCA Streetball League разом з FCA Ukraine висловлює подяку за підтримку та проведення нашим головним партнерам:

Подяка нашим всім фітнес партнерам, де до речі готується багато гравців ліги та провідних клубів Рівненщини:

 

Подяка нашим постійним партнерам:

 

 

Подяка також нашим новим і в майбутньому надіємось постійним партнерам:

Окрема подяка нашому кращому спортивному фотографу Роману Цупруку: