Наші партнери

Тур 4

Генеральний партнер 4-го туру CROSSFIT RIVNE

Ось і фінішна пряма для всіх команд FCA Streetball League Rivne 2018. Всі чекали боротьби в заключному 4-му турі регулярного сезону нашої ліги, і таки отримали багато боротьби серед команд 4-го туру.
Отож, перед початком туру була зіграна остання відбіркова гра стрітболу 1х1, де Федорчук Василь здолав у сильній боротьбі Лелюха Олексія і тепер побореться у фінальній частині за звання кращого стрітболіста.
А тур як завжди розпочався з жеребкування. Приємно, що нинішній сезон був одним з найбільш відвідуваним за всі роки. Щотуру в нас було 12 команд.
Тому цього разу за жеребом разом з БК Радивилів, які минулого туру були відсутні, до групи А потрапили суперники: FCA, Love IS, Rockstars, Black Roses, Marupe Rebirth.

Група В була не слабшою за своїм складом: Рівняни, Новий Двір, Hoop Gangs, Splash Team, Growlers, Big3. До речі, саме в цій групі були цікаві протистояння, адже майданчик на Київській вважається домашнім для Splash Team, які так хотіли і стати тут на полі кращими! Натомість Hoop Gangs всіляко намагались перемагати всіх, щоб втиснутись фінальну частину з своїм рейтингом.

А Gambit та AND1 мали всі шанси ввійти теж у фінальну частину ліги, проте не були присутні на турі, тому і втратили шанси грати у фінальній частині.

Отож в групі А команда Love Is з Захожим і його партнерами з БК Рівне, без проблем займають перше місце в групі. Натомість команда, яка мала також великі шанси в лізі на медалі – Marupe Rebirth (змінили назву),  через певні обставини перезаявилась і розпочала новий шлях і змогла протистояти Love Is – в підсумку перемога Marupe Rebirth 22:15 над Love Is.
А от далі 2-3 між собою розіграли Радивилів та FCA, де Радивилів був трішки кращим – відповідно посів 2-ге місце. Четвертими стають юні Black Roses. За вже суто 20 рейтингових проте вкрай важливі очки Rockstars все далі хотіли боротись, чекаючи опонента з групи В.

  

  

  

 В групі В мисливці на очки та перемоги була новостворена команда Жартуна Вови та Влада Білецького - Hoop Gangs. Вони нікому не дали шансів крім Нового Двору, проте це не завадило їм посісти перше місце в групі. А ось 2-4 розіграли між собою господарі майданчика Splash Team разом з Рівнянами (де якраз повернувся Ілля Шемосюк) та Новим Двором. Splash Team не бажали віддавати перемоги просто так, а тому всі відчували на собі їхнє бажання перемогти. Проте вони змогли лише посісти 3-тє місце в групі, ставши кращими за Новий Двір – вони четверті. Другі в групі стають – Рівняни. 5-ми стають Big3, які гарно боролись проте, цього було для них замало, щоб потрапити до фіналу ліги.

Отож в грі за 9-10 місце Rockstars перемагають Big3 11-8.

А в чвертьфіналах найцікавішим був матч Splash Team та Радивилів, де Радивилів не зміг гідно протистояти і зазнав поразки і відповідно втратив шанси на подальшу боротьбу за 1-4 місце в турі, проте продовжив боротьбу за 5-8 місця. Hoop Gangs перемагає Black Roses, FCA не втримали натиск Рівнян і теж програли, Love IS проходить Новий Двір.

А отже в маленькому, так званому фіналі, Новий Двір перемагають всіх і стають 5-ми, за ними 6-ми Black Roses, FCA перемагають Радивилів і стають 7-мі, Радивилів – восьмий.

Love Is перемагають з мінімальним відривом у Рівнян 7-6. Hoop Gangs неочікувано поступаються Splash Team.
В грі за 3-тє місце Рівняни сильніші за Hoop Gangs. Ну і у фіналі Love Is без шансів перемагає Splash Team 17-9.

Рівняни - 3 місце

Splash Team - 2 місце

Чемпіони 4-го туру - Love Is

Призери туру були нагороджені цінними подарунковими сертифікатами в зал елітного фітнесу CROSSFIT RIVNE

Фінальна таблиця після регулярного чемпіонату виглядає так. До речі, чемпіоном регулярного сезону стала вперше команда Splash Team!!!

 

 

Генеральний партнер 4-го туру CROSSFIT RIVNE