Наші партнери

Тур 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР 2-ГО ТУРУ E.G.O. FITNES CLUB RIVNE

Погода для нас не перешкода!!!
Отож, другий тур був дійсно викликом для всіх. Погодні умови не дозволяли провести тур на вулиці. Тому 2-й тур відбувався в залі ДЮСШ№4. 
Хоча на вулиці весь день йшов дощ, проте в залі було спекотно від з самого початку!

На початку туру пройшло жеребкування змагань зі стрітболу 1х1. В підсумку:

Група А (Миськовець Іван, Білецький Владислав, Зазулевич Георгій, Роман Сергій)
Група В (Миськевич Сергій, Поліщук Денис, Жартун Володимир, Вишневський Олександр)
Група С (Федорчук Василь, Лелюх Олексій, Артенюк Артем)
Група D (Сотник Денис, Свінтезельський Назар, Лавренчук Денис)

  
  

Розклад ігор в стрітболі 1х1 стане відомо протягом 10 днів. Всі ігри будуть відбуватись з 9 години до 10 години ранку перед 3-м і 4-м турами. А вже 4 кращих стрітболісти наше місто побачить на фінальному турі 28 липня, який відбудеться біля ТРЦ Злата Плаза.

А в жеребкуванні для 2-го туру команди розподілились в такі групи.
Група А:                  Група В:
1. FCA                     1. Rockstars
2. Growlers              2. Новий Двір
3. Splash Team        3. Marupe
4. Love Is                4. Gambit
5. Кабани                5. Ну Постривай
6. AND1                   6. БК Радивилів

Група А була трішки легшою. А от в іншій групі одразу не було навіть ясно, хто зможе боротись за чемпіонство в турі!
Отож, серед команд Групи А додались дві команди, які по різним причинам пропустили 1-й тур - FCA та Love Is. До речі саме Love Is і став переможцем групи, та воно й не дивно адже в команді гравці нашого БК Рівне на чолі з Захожим, і його помічниками Миськовець Федорчук та Волошин. Вони продемонстрували гарну злагодженість дій і видовищну гру. FCA не хотіли нікому поступатись в турі, адже пропуск минулого туру означає втрата рейтингових очок, які потрібні для виходу в фінальний тур. Отож FCA в групі 2-ге місце. А Growlers вирвали перемогу у Splash Team і посіли третє місце в групі, 4-те за Splash Team з її лідером Рехтманом Ігорем. На жаль призери першого туру AND1, не змогли продовжити боротьбу в турі і посіли 5 місце в групі. Наймолодші, проте надто амбітні молоді Кабани додають у грі щотуру і всі відчувають їхнє бажання боротись, проте станом на 2-й тур їм не вдалось прорватись в плейофф туру і в підсумку вони 6-ті в групі.

А от вже група В була дуже цікава і непередбачувана як і наша суботню погода. Команда Ну Потривай на чолі з Романом Сергієм та Чижом Василем, так само як і FCA та Love Is пропустивши 1-й тур, вирішили наздогнати всіх по рейтингу, тому боролись з кожним суперником на рівні, і внаслідок такої боротьби та запалу посіли 1-ше місце в групі. Команда Новий Двір на чолі Лелюха Олексія та Артимовича Андрія, теж в погоні за рейтингом не відставала сильно від Ну Постривай, зайняли 2-ге місце в групі. А от всі інші 4-ри команди набрали по 2 перемоги та три поразки. І за різницею забитих і пропущених ми отримали такі результати. 3 місце в групі Сотник і його БК Радивилів, 4-те місце замкнули непередбачувані і постійно прогресуючі ROCKSTAR. Gambit оразом з її лідерами на чолі Миськевичем Сергієм та Денисом Поліщуком виборов вище 5-те місце у MARUPE за відсутності Жартуна Володимира. 

  
  
Отож, в плейофф в першому раунді визначається хто продовжить боротьбу за чемпіонство в турі, а хто буде боротись за 5-те місце і відповідно за кращі рейтингові очки. Всі ігри були напружені, і результати майже очікувані. Love Is з Захожим перемогли в непростій боротьбі Rockstars, Новий Двір з Лелюхом і Артимовичем здолали Growlers, Сотник і компанія з БК Радивилів ледь не втратили перемогу з FCA, а от сенсаційно Splash Team не звернув увагу на назву команди Ну Постривай і на рівних грали з ними. Кілька влучних 3-очкових кидків і сильний фініш гри приніс плоди для Splash Team 17-15 і вони вперше виходять в кращі 4 команди туру, а Ну Постривай після поразки навіть не продовжили участь в турі отримавши технічні поразки і внаслідок цього Ну Постривай посіли лише 8-ме місце в турі. Девятими стали Gambit, AND1 втрачає рейтингові очки посівши 10 місце.
В півфіналі БК Радивилів 10-8 перемагає Splash Team. Love Is з Захожим та Федорчуком проходить Лелюха та Артимовича. 
Отож всі місця були розіграні в турі і лишилось побачити, хто ж сильніший в грі за 3-тє місце Лелюх і його команда проти Рехтмана і його Splash Team. Сенсація була десь близько для Splash Team, проте сьогодні Новий Двір був сильнішим і посів 3-тє місце. А от фінал був простий і резульативний адже раз у раз Захожий давав Федорчуку, Миськовцю та Волошину набирати очки з різних точок майданчику, час від часу завершуючи феєричними ДАНКАМИ.
В підсумку наші вітання з мершим чемпіонством в турі - Love Is. БК Радивилів поки найстабільніша команда, судячи по результам, адже другий тур поспіль вони другі і вже відірвались в рейтингу від всіх і вони в таблиці чемпіонату перші.

Проте, Love Is пообіцяли їх якумога швидше піти в EGO fitness club,і використати ефективно час саме там, адже за чемпіонство в турі вони отримали свої місячні абонементи. Сподіваємось вони встигнути набратись ще більше сил, які їм знадобляться по дорозі за чемпіонством в наступних турах

Всі фото від Роми Цупрука подивитись можна тут


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР 2-ГО ТУРУ E.G.O. FITNES CLUB RIVNE