Наші партнери

Тур 3

Генеральний партнер 3-го туру ТЕХНОМЕРЕЖА F5 (вул. Соборна 69, бутік 79)

Один з цікавіших турів ліги нового сезону 2018 року подарував дійсно несподіванки для всіх шанувальників баскетболу.
По-перше відбулися відбірковві змагання з стрітболу 1х1. В групі А Владислав Білецький після отриманого досвіду у виступах на міжнародному рівні, переміг своїх опонентів (Миськевич Іван, Зазулевич Георгій). Групу Б тестував Володимир Жартун. В першій грі Жартун переміг Дениса Поліщука, а в грі з Сергієм Миськевичем Жартун ледь не втратив перемогу 7:6 і Жартун Володимир у півфіналі. Група С - мала всього три гравці - проте через неявку Артема Артенюка, в зв'язку з участю в міжнародних змаганнях, Федорчук Василь в 4-му турі гратиме з Олексієм Лелюхом за вихід у півфінал. Ну і в групі Д - Денис Сотник, володар звання кращого стрітболіста 1х1 в минулих роках переміг Назара Свінтезельського, і тепер теж готується до півфіналу.
Півфінал та фінал з стрітболу 1х1 відбудеться 28 липня в програмі фіналу FCA Streetball League 2018.

  

  


А цікавими виявились ігри в 3-му турі нашої ліги. Та перед початком туру, як завжди, наш капелан Тарас Яремчук поділився думками та прикладами з життя та Біблії, що ж таке справжня сім'я. Після нашої духовної частини ми мали час жеребкування. Де всі дізнались про те, що молода та амбітна команда MARUPE припинила своє існуванняя та один з лідерів команди Вова Жартун разом з Владом Білецьким та Артемом Ющиком зібрав нову команду Hoop Gangs. А також взяла участь нова команда Big3 на чолі з Віталієм Зарічнянським.
Отож, після жеребкування в групу А потрапили Big3, And1, Black Roses, Splash Team, Love Is, Рівняни.
Група Б - Hoop Gangs, FCA, Gambit, Glowers, Rockstars, БК Здолбунів.


До речі, нинішній сезон як і очікувалось виявився цікавим та участю великої кількості команд. Щотуру в нас є 12 команд, при чому щоразу не приймають участь різні лідери ліги.

І один з ЛІдерів і чемпіон 2-го туру - Love IS, прокотились по всім командам в своїй таблиці, окрім Рівняни. І Рівняни не хотіли поступатись і все ж таки 22-21 Love is перемогли на чолі з Захожим та Марковим. А Рівняни зайняли 2 місце. А от команда Splash Team радує в цьому сезоні всіх, і маючи хорошу форму змогли вийти в плейофф туру з 3-го місця. Четврту позицію за собою закрікпили Black Roses. Big3 посіли 5 місце і вийшли в плейофф для боротьби за 9-10 місце в турі.

  

  

  

До речі формат турів побудований таким чином, що в першому етапі команди розподіляються в групи. А потім визначається 8 кращих команд, які виборють за принципом "вильоту" після поразки, боряться за звання чемпіона туру. В 3-му турі команди були в 2-х групах. Тому кращі 4-ри команди групи виходили в плейофф.

В групі Б команда БК Здолбунів розійшлась не на жарт, лідер команди Саша Романишин, завжди працює на ріст і розвиток баскетболу в Здолбунові. Тому і команда виглядала дуже збалансованою. Всі, хто виходили проти Здолбунова неочікувано просто програвали. Лише Rockstars та Hoop Gangs стали міцним горішком для Здолбунова. І в підсумку разом з командами FCA та Rockstars, Здолбунів розійшлись в такій послідовності: друге місце в групі Rockstars, третє - FCA, четверте - Здолбунів. Перше місце в групі без проблем посіли новачки Hoop Gangs. 5-ми стали Gambit, які і перемогли в стиковій грі Big3 - 15-8.

В чвертьфіналі без несподіванок, крім гри FCA та Рівнян. Боротьба в грі відчувалась всім глядачам. І в підсумку сильнішими стали FCA 13-12.

Перший півфінал Love Is - Splash Team без сенсацій і Love Is у ФІНАЛІ. Hoop Gangs не дав можливості для FCA вийтит у фінал, раз у раз 3-очкові від Hoop Gahgs на початку гри і вирішили всі питання 20-16, і Hoop Gangs у фіналі.

А от і в грі за 5-те місце Рівняни поступились Rockstars. Black Roses був сильнішим за Здолбунів у грі за 7-ме місце.

Отож в грі за 3-тє місце FCA не залишили шансів для Splash Team 21-13, і FCA - зайняли 3-тє місце.

А от фінал був дуже цікавим. Hoop Gangs розстріляли кошик Love Is 3-очковими і всі подумали про перемогу, але Love Is знали точно, що вони хочуть в цьому турі! Матч закінчився 17-14 на користь Love IS, які вдруге підряд чемпіони турів.


Отож 4-й тур буде найцікавішим. Новий Двір та Hoop Gangs будenm боротись за вихід в фінальний тур. Gambit, Black Roses будуть грати на втримання своїх турнірних позицій, щоб бути у фіналі Ліги. І ще кілька команд в силах боротись за вихід у фінал Ліги. Тому всіх запрошуєм на найцікавіший 4-й тур.


  

Генеральний партнер 3-го туру ТЕХНОМЕРЕЖА F5 (вул. Соборна 69, бутік 79)