Наші партнери

Фінал

Розширення FCA WEST Streetball League відбулось на славу!


7-й сезон нашої FCA Streetball League став випробувальним проте кращим за всі 7 років існування ліги! Сезон був наповнений драйвом, боротьбою, непередбачуваністю, насиченістю емоцій, професіоналізмом, молодістю…. і звичайно темою року «Вперед». Оскільки невід'ємною частиною ліги є повноцінне збудування кожного учасника, зокрема фізично, душевно і духовно. Тому кожен тур ми мали змогу бути духовно підбадьореними від капеланів нашої ліги Тараса Яремчука в Рівненській конференції та від Черненкова Андрія на виїздних турах в Львові, Івано-Франківську, Луцьку та Тернополі.

Зазначимо, також, що West FCA Streetball League організована та створена FCA Ukraine в 2013 році, і директором ліги являється Андрій Черненков.

Отож, географія ліги West FCA Streetball League зросла до 5 міст. Ми маємо надію, що наступного сезону ми закріпимось та зможемо провести повноцінні регулярні тури не лише в Рівному, а і в інших містах. Оскільки такі тури стали можливими завдяки тісній співпраці з чудовими локальними лідерами, за що ми вдячні кожному особисто:
Рівне - Nazar SvinSlem
Львів - Ростислав Зелик та Denys Holovko
Івано-Франківськ - Дмитрий Неволин
Луцьк - Dmitro Chaykovsky
Тернопіль - Dima Tretyak

А також висловюємо подяку всім командам, які прийняли рішення стати частиною сезону 2019 року. А також кожній команді Львову, Тернополя, Луцька, які прийняли участь у фіналі West FCA Streetball League 2019 року.


Також, хочемо сказати, що в основі нашої ліги West FCA Streetball League лежать цінності:
- чесності та чистоти в усіх сферах життя
- тісних дружніх стосунків та зокрема командній роботі
- допомоги та співпраці в досягненні карщого досконалого результату
- та майстерності як на майданчику та і поза ним в нашому повсякденному житті
- духовному зросту та вдосконаленню

Звичайно сезон цього року був також цікавим та захоплюючим. Адже прийняло загалом участь 47 команд. З кожного міста де пройшов відбірковий тур до фіналу могло вийти лише по дві кращі комнади, відповідно перше та друге місце (при не можливості прийняти участь у фіналі, наступні команди, що посіли 3 місця мали право представляти своє місто у фіналі). А з Рівного виходило 8 комнад. Та у фінальному турі на жаль, не змогли прийняти участь команди з Івано- Франківська, і в останній момент ще одна команда зі Львову відмовилась приймати участь у фіналі. Тому на фінал було заявлено 13 команд, які були вже за регламентом наперед розписані в 4 групи. І з кожної групи виходило в серію плей-офф по дві команди.
Отож мали такі чвертьфінали
Splash Team (чемпіони регулярки Рівненської конференції) - Заливай
Надто цікаве протистояння, де Заливай з Сергієм Романом змогли перемгти з мінімальною різницею 18-17
Наступна пара Lviv Worriors - BallerZ, де Львівська команда була сильшою, проте гра точно не була для обох команд простою. 9-4 і Lviv Worriors в півфіналі!
Лавісс тестував хоршу та амбітну Луцьку команду - Апасні Єноти. Гра теж була надто цікавою, і в ній сильнішими стали Лавісс.
Новий Двір - AND1 - показали теж конкуретний баскетбол і все ж таки 8-3 і Новий Двір в півфіналі гратиме проти Лавісс.   

  
  
  Отож півфінали були точно не передбачуваними і в першій парі при мінусі Lviv Woriorrs вирвали перемогу у Заливай 15-14, а Лавісс доводив свою перевагу ділом на полі і з рахунком 10-6 вийшов у фінал.

Гра за 3-тє місце була достойною і все ж таки, команда Заливай змогла вибороти 3-тє місце у досвідчених гравців Новго Двору разом з Денисом Сотником та Артимовичем Андрієм та Ліпіним Тарасом, з резульаттом 10-8.

  
  


Фінал чекали всі, і ось Лавісс проти Lviv Woriorrs. Обидві команди мали цікавий шлях до фіналу, проте Лавісс з перших хвилин хотів доказати свою перевагу. Проте Lviv Woriorrs не з легких горішків і теж демонструвала спочатку гарну і конкруентну гру, проте Лавісс виявився сильнішим 9-5. І Лавісс записав вже не перше чемпіонство в нашій West FCA Streetball League.

Кращими серед конкурсу снайперів стала пара з команди AND1 - Андрій Василюк та Олександр Вишневський. Той самий Олександр Вишневський з невеликою перевагою за набраними очками в конкурсі данкерів теж святкував перемогу.

  


А кращим Future MVP став Артем Ющик - гравець команди Заливай, яка посіла 3-тє місце, та був нагородженим щорічним подарунком (баскетбольним кріслом-м'ячем від Baltic House).

Чемпіони WEST FCA Streetball League 2019 
Лавісс (Рівне)2-ге місце WEST FCA Streetball League 2019 
Lviv Warriors (Львів)3-тє місце WEST FCA Streetball League 2019 
Заливай (Рівне)

Велику подяку висловлює West FCA Streetball League разом з FCA Ukraine за підтримку та проведення нашим головним партнерам:


Подяка нашим всім фітнес партнерам, де до речі готується багато гравців ліги та провідних клубів Рівненщини:

 

Подяка нашим постійним партнерам:

 

Подяка також нашим новим і в майбутньому надіємось постійним партнерам:

Окрема подяка нашому кращому спортивному фотографу Роману Цупруку:

 Рівненське ЗМІ про фінал 
 
 
 
 
 
А також Львівське ЗМІ про здобутки Lviv Wariorrs