Наші партнери

Тур-1

ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР 1-ГО ТУРУ В М. РІВНЕ ФІТНЕС ПОРТ РІВНЕ

Раді вітати всіх шанувальників баскетболу в Рівному з початком вже 7-го сезону FCA Streetball League 2019!
Дана ліга розпочала своє існування 7 років назад і кожен, хто хоч якось мав відношення до участі чи до організації даної ліги завжди отримував багато задоволення від того, що був частиною даної ліги. 
Проте новий сезон як завжди буде радувати нас чимось особливим. Нагадаємо, що минулого сезону ліга ще була лише в Рівному, а тепер ЛІга має нову назву FCA WEST STREETBALL LEAGUE. Крім Рівного відбудуться ще і тури у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку.
Зокрема з цих міст вийде по дві кращі команди у фінал ліги, а з Рівного 8 команд. Отже фінал буде скаладати 16 кращих команд з Західної України. Також, кілька команд, які є фаворитами ліги в цьррму сезоні, не приймалии участь в першому турі.

В першому турі в м. Рівному було заявлено 9 команд. Група А: новачки - Gladioluss, Growlers, чемпіон минулого регулярного сезону Splash Team, Кабани та БК Здолбунів. Група Б: БО, Заливай, AND1, Новий Двір.

Слід зазначити, що кілька команд після минулого року об'єднались. Тому окремі команди фактично підсилились, щоб поборотись за місця в бажаній 8-ці команд щоб потрапити до фіналу Ліги Західного регіону.

Отже без сенсацій дві сильні команди Новий Двір та Заливай змогли процти в фінал і розіграти звання кращої команди Рівного 2019 в 1-му турі, де сильнішими виявились після влучного 2-во очкового кидка Дениса Сотника - срібний призер минулого сезону - Новий Двір. 

  
  
  
А в грі за 3-тє місце Splash Team доводив свою перевагу над AND1. В підсумку Splash Team - 3-ті, четверте місце за AND1.

Всі фото від нашого фотографа Романа Цупрука можна переглянути та скачати ТУТ

Нагадаємо, що за підтримки головного партнера першого туру в Рівному ФІТНЕС ПОРТ РІВНЕ  наші чемпіони підуть в зал і покращать свою фізичну форму вже до наступного туру!Наступний тур 6 липня відбудеться на майданчику м. Рівне, Відінська 48 -  та у Львові на майданчику по вул. Винниченка 4, або вул. Підвальна 4