Наші партнери

Фінал

В суботу в останній день липня, а саме 31 липня в Рівному відбулось чергове свято стрітболу! Ми змогли вже в 8-й раз провести фінал нашої FCA West Streetball League!
Зазвичай слова подяки для наших партнерів можна знайти вкінці опису кожного туру чи сезону. Проте цього року ми одразу висловлюємо вдячність кожному партнеру, який довіряє нам і вірить в те, що і чому ми це робимо. Ми бачимо як можуть змінюватись гравці на полі в фізичному плані, ставати сильнішими і вправнішими, а також не від'ємна складова - це їхнє серце і духовне життя. Тому ми дякуємо нашому незмінному капелану - Тарасу Яремчуку (пастор церкви Надія), який заряджав життєвими історіями, принципами життя, які ми знаходимо в Біблії, а також директору і капелану ліги - Андрію Черненкову. Велика подяка кращим помічникам - Свінтозельському Назару і Нагорнюку Андрію. Та звичайно самим собі - FCA Ukraine в західному регіоні.

Також цього року нашими головними партнерами були: 


Також на кожному з турів інші наші партнери радували наших учасників прекрасними подарунками. Тому також висловлюємо подяку незмінним і постійним партнерам:

         

    

  

Ну і знову ж таки щороку нові партнери також долучаються, за що ми також вдячні за довіру:

Feel and FLy - це дизайнерський одяг з льону та натуральних тканин, як для чоловіків, так і для жінок, які цінують зручніть та комфорт європейського стилю одягу.
Простота та стриманість, натуральна складова, зручність та практичність, ось найважливіші аспекти одягу Feel and Fly. А ще у Рівному відкрився новий фірмовий магазин на вул.Соборна 420 ж, навпроти парку Хімік. Асортимент, який має попит і до тепер був присутній тільки на європейських ринках став доступний для рівнян і гостей міста.

Кафе азійської їжі завжди гостинно прийме кожного. Вишукані страви з неперевершеним смаком чекають кожного в Yum Yum, а смак запашної кави і не тільки від THE BUS

    

Також ми дуже раді співпраці з барбершопом BROTHER

Окрема подяка за допомогу в організації та проведенні висловлюємо Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради. Та Рівненській обласній федерації та кращому баскетбольному клубу БК РІВНЕ

Також перед самим початком фінального туру вже вкотре від нашої організації FCA Ukraine в Західному регіоні ми провели турнір мікс Ю14/Ю15. Де найсильнішими виявилась команда ОСДЮСШ-1 (Кравченко Давид, Цуцелюк Артур, Новосад Настя), друге місце посіла команда Ромашки (Овдієнко Анатолій, Сторожук Іван, Малимон Ярослав, Демчук Каріна), і третіми стали Айс (Корнійчук Софія, Гнатюк Артем, Петров Євгеній).


  

Отож тепер і про сам фінальний тур. Так, як цього сезону не було вдосталь часу для проведення ліги в кількох містах західної України, було вирішено провести сезон лише в рівненській конференції. І протягом липня в 4-х турах ми визначили топ 8 команд Рівненської конференції. Які потрапили за системою в дві групи. Група А: Жовтим по білому, Піжони, AND1, Growlers. Група Б: Команда, Картель, CummerZ, Арматура.

  

  

  

В групі А грала команда, яка в підсумки регулярки була першою - Жовтим по білому. Проте вже в фінальному турі, через відсутність 4-го гравця та ряду інших причин - не змогли себе ні показати ні зачепитись за кращі місця і в підсумку в групі лише треті. А от команда AND1, яка постійно грала і була в середині таблиці змогла себе проявити якнайкраще і посіла в групі друге місце. Звісно тут фаворитами були Піжони, і без сумніву показавши достойну гру вони посіли в групі перше місце.
В групі Б ігрги були дещо цікавіші. Адже по-перше там грала сама юна команда, яка протягом сезону себе показала з найкращої сторони, тому вони склали гідну конкуренцію протягом регулярки, і навіть протягом групового етапу фінального туру вони справлялись непогано - проте інші команди були дійсно сильніші в той день. Команда лише четверта. А от CummerZ зробила майже все, щоб перемогти суперників. Проте Арматура була сильніша, а от Картель лише з перевагою в плюс 1 перемогли CummerZ. Тому за CummerZ було третє місце. Ну і команда Арматура, яка виграла перший тур і більше не грала, увійшла в фінальний тур лише 8-ю, тобто останньою. Проте в іграх в фінальному турі вони явно були одними з фаворитів. Проте в очному поєдинку з Картель, Арматура поступилась 18:20. Тому Арматура в групі - друга. А з першого місця впевнено вийшла команда - Картель.

В серії плейофф, де кожна секунда важлива, адже при поразці ти припиняєш свою боротьбу. Тому в наших чвертьфіналах ми бачили відчайдушну боротьбу. В парі Піжони-Команда, сильнішими були Піжони, які рвались в фінал. В парі Жовтим по білому - Арматуа, без сумнівів сильнішими була Арматура. А в третій парі Картель попрощались з Growlers 11:7. І в останній парі CummerZ перемагають AND1.


  

  

  

Всі були в очікуванні півфіналів. Піжони вийшли на Арматуру, і хоча Арматура не мала стільки ігрової практики в цьому сезоні, проте гідно навязала свою гру і перемогла неочікувано Піжонів. Інший півфінал між Картель і CummerZ, теж був цікавим, проте в цей день Картель надто хотіли стати чемпіонами, а відтак і CummerZ вони здолали на шляху до фіналу. Отож за 3-тє місце грали Піжони проти CummerZ. Явно не влаштовувала ця гра Піжонів, адже хотіли хлопці теж боротись за чемпіонство. Тому в грі за 3-тє місце і не хотіли і не змолги поступитись, тому і перемогли CummerZ.

 

Отож в фіналу сезону 2021 зустрілись дві команди Арматура і Картель. Команда Арматура насправді в своєму складі одразу мала 3-хгравців які ставали вже більше як 2 рази чемпіонами нашої ліги в різні роки. Проте Картель під час фіналу боролись і до останніх секунд ніхто не знав, хто здобуде перемогу. І за 12 секунд до кінця Картель отримує мяч в володіння і могли провести повноцінну атаку, проте в цей момент а табло рахунок був -1 для Картелю, саме тому гравці вдались до гри в абанк і прийнли рішення кидати 3-х очковий, який по суті і був останньою спробою для перемоги. Кидок виявися не точним. Арматура заволоділа після підбиранням мячем і довела справу до фінішу і перемоги в фіналі 8-го сезону FCA West Streetball League 2021 Pursue. Також ми мали прекрасний час для конкурсів на фіналі. І в черговому конкурсі серед глядачів, переміг юний вихованець ОСДЮШОР - Максим (тренер Олег Васильович Єфімчук).

В конкурсі снайперів кращими були CummerZ в скаладі Сергій Марквевич та Артем Ющик. 

Ну і головним очікуванням конкурсів було подивитись на кращих данкерів ліги: Сергій Самчук, Олександр Поносов і Олександр Шепелєв. І в сумі по балам кращим з перевагою в плюс 4 переміг Олександр Шепелєв (116 балів), другим став Сергій Самчук (112 балів).


 

  


Жовтим по білому - чемпіони регулярки 2021 року


Піжони - 3-тє місце 


Картель - 2-ге місце


Арматура - 1 місце FCA West Streetball League 2021 Rivne 

 
Кращий гравець ліги сезону 2021 став в одноголосному рішенні - Олександр Поносов.