Наші партнери

Тур 1

Після річної паузи відновились змагання в нашій вже щорічній west Fca Streetball league. Цього року змагання відбуваються лише в Рівненській конференції. Сподіваємось, що ритм життя буде набирати обертів і ми зможемо відновити повноцінний чемпіонат по всьому регіону! А от в першому турі відкриття в Рівненській конференції взяло участь 11 команд.
Радує факт, що більшість команд складається переважно з молодих гравців. А відтак відбувається зміна поколінь. Тому є лише кілька команд з досвідом і старшим за віком. Саме одна з таких команд такого рівня вийшла з групи Б з першого місця. Команда Арматура 15-14 перемогла своїх опонентів Піжонів і вийшла в плейофф з першого місця.
В групі А амбітна і юна команда "Команда" розібралась на майданчику з всіма опонентами і також вийшла в плейофф з першого місця. Команда CummerZ вийшла з 2-го місця з групи А.
В плейофф себе добре проявили Жовтим по білому і змогли дістатись маленького фіналу і грати за 3-тє місце проти CummerZ, де саме останні і святкували перемогу. А от фінальна гра відбувалась без сенсацій, де досвід був без сумвніву сильніший за амбітність та молодість.
1 місце - Арматура
2 місце - Команда
3 місце - CummerZ
Головними партнерами 1-го туру були
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні