Наші партнери

Тур 2

Партнер 2-го туру Ukr Mobil та Fca Sport Center.
https://www.instagram.com/ukrmobil.rivne/

https://www.instagram.com/crossfit.rivne/

Загалом тур був цікавий і мав не зовсім очікуванні результати. Все почалось з того, що дві команди не приймали участь в турі, хоча подали заявки на участь, зазначимо що це рідкісний випадок. Новачок ліги "Команда" перемогли всіх суперників в групі Б. Другими були в групі Б - CummerZ, треті в групі - AND1.
Група А мала 5 команд. Тут неочікувано "Мексиканці" не просто дали опір, а перемогли одну з найсильніших команд цього сезону. Отже Мексиканці перемагають Піжонів - 12:10. Проте - це єдине чим запам'ятались Мексиканці, в підсумку вони лише 5-ті в групі. 
Ще було цікавим протистояння команди "Жовтим по білому" проти "Картель". Так як "Картель" не приймали участьв першому турі, їм необхідно було здобувати більше рейтингових балів, проте "Жовтим по білому" не були з цим згідні і перемогли "Картель" 14:9.
Отже в групі А ублинаступні результати.
1 місце - Піжони
2 місце - Жовтим по Білому
3 місце - Картель
4 місце - Growlers
5 місце - Мексиканці

В серії плейофф CummerZ вириває перемогу в чвертьфіналі у "Картель" 12:10, тим самим відкидаючи "Картель" з боротьби за 1-4 місця. А вже в грі за 5-те місце , той самий "Картель" не зміг здолати старожилів ліги AND1 - 10:13 і Картель всього на всього 6-ті, 5-те місце за AND1.
Вже на хвилі перемог CummerZ протистоять лідерам і все ж таки перемагають Піжонів в півфіналі 9:6. Тому за 3-тє місце Піжони тестували Команду і були сильнішими 14:6.
А от в фіналі тріши не вистачило CummerZ і Жовтим по білому були кращими 12:11 в нелегкій боротьбі показавши характер.

Тому в підсумку в турі команди посіли відповідні місця:
1 місце - Жовтим по Білому
2 місце - CummerZ
3 місце - Піжони
4 місце - Команда