Наші партнери

Тур 3

Партнер 3-го туру - кафе азійської їжу - Yum Yum та кав'ярня The Bus

Результати туру:
1 місце - Піжони
2 місце - Картель
3 місце - Команда

Тур був насиченим, спекотним і драйвовим.
Отож в двох групах за жеребкуванням потрапили по 4 команди. 
Група А була явно сильніша за своїм складом суперників. Срібний призер 2-го туру, в групі і загалом в турі вже не показав тої гри, яка їх вивела в фінал 2-го туру - CummerZ в групі лише 4-ті. Проте новачок і тепер вже можна говорити один із лідерів цього року, молоді і амбітні Команда перемагають Жовтим по білому 13:4. Тому і в групі А - Команда посідає перше місце, за ними на другому - Жовтим по Білому, треті - КМП, CummerZ - лише 4-ті.
Група Б по суті мала один цікавий матч між лідерами ліги - Піжони проти Картель. Піжони в напруженій боротьбі поступились Каретель 12:7. Тому Картель виходить з першого місця, Піжони з другого, Growlers з четвертого, а AND1 з четвертого.

Цього разу вже в чвертьфіналі Картель помстились за минулий тур, де CummerZ їх обіграли, тому картель переміг впевнено 17:10 і проклав нарешті собі шлях в 4-ку кращих команд туру. В парі в півфіналі "Піжони" і "Команда" - новачки не змогли здобути перемогу і поступились останнім 12-10. Спраглі за перемогами "Картель" був сильнішим за "Жовтм по Білому" 15:7. 

Отож в грі за 3-тє місце новачки набирають обертів і стають третіми, перемігши "Жовтим по Білому" 13:9. А от фінал був видовищним і цікавим. Піжони теж ще не разу не були кращими в турах і видно саме це бажання надало їм більшої мотивації 100% віддачі на полі. Проте і "Картель" не хотіли поступатись, а навпаки мали всі шанси перемогти. Але на табло судді зафіксували перемогу "Піжонів" 13:9