Наші партнери

Тур 4

Партнер 4-го туру - E.G.O. club 
https://egoclub.com.ua/
https://www.instagram.com/e.g.o.club/


Результати туру:
1 місце - Картель
2 місце - Піжони
3 місце - Жовтим по білому

Отже, останній тур відбувся за участю 8 команд і одна з них вперше приймала участь в лізі цього року. 
До групи А за жеребом потрапили такі команди: Growlers, Картель, CummerZ, Жовтим по Білому. До групи Б потрапили наступні команди: AND1, Команда, Панда, Піжони.

В групі А найбільш цікавою грою групи було протистояння Картель і Жовтим по білому. Картель зміг втримати перевагу 17:16 і вирвав 1-ше місце в групі у команди "Жовтим по Білому". В групі А також команда CummerZ шукала свою гру і в групі вони посіли лише 3 місце. На 4-му місці розмістились Growlers - старожили ліги.

 
 

 

 

 

 

 

 


В групі Б все було не так однозначно. Юні гравці "Команди" хотіли скаласти гідну конкуренцію в боротьбі за 1-ше місце з Піжонами. Проте в їхньому очному поєдинку - Піжони святкували впевнену перемогу 21:9. А от з новачками ліги "Команда" ледь впоралась, вирвавши перемогу на останніх секундах 16:15 з командною "Панда". 

В серії плей-офф 3 команди з групи А продовжили боротьбу за призові місця (Картель, Жовтим по Білому, CummerZ), а от з групи Б лише одна команда ввійшла в 4-ку кращих команд - це команда "Піжони". 

За 5-8 місце сильнішими виявились Панда, за ними розташувалась "Команда", 7-мі - AND1, 8-ме місце у Growlers.

В півфіналі Картель повторив свій успіх в грі з CummerZ 8:7. Гра була не легкою, проте Картель виборов собі місце в фіналі туру. А от вже в іншому півфіналі Піжони знову в цьому сезоні зустрічались з Жовтим по Білому. І також в цікому протистоянні і з мінімальним відривом 12:11 перемогли ПІжони. А от в фіналі з таким же самим рахунком, правда навпаки, "Піжони" поступились Картелю. А в грі за 3-тє місце так само як і в груповому етапі Жовтим по білому переміг з різницею в плюс 2.

Отже результати туру:
1 місце - Картель
2 місце - Піжони
3 місце - Жовтим по білому