Наші партнери

Тур-5

Стрітбольна ліга FCA 2013. 5 тур


Ось і відбувся останній тур перед фіналом стрітбольної ліги FCA. 24 серпня, на День Незалежності, на майданчику Ювілейного 14 команд розіграли останні пункти за вихід у фінальну десятку.
В групі "А" гравці "ППС" підтримали свій рівень і впевнено вийшли з групи, посівши перше місце, другими там фінішували "Fire". В групі "B" одразу три команди мали по 1 перемозі і за забитими-пропущеними очками першими закінчили груповий турнір стрітболісти "Dream", другими були "Кракіен". В групах "С" та "D" було по 4 команди, де до фінальної частини пройшли відповідно "Pistons", "N.W.P." та "Whity","Інакші".


Найцікавіші бої розпочалися в плей-офф. В першій зустрічі "ППС" рлзгромив "Кракіен" - 15:7, "N.W.P." неймовірними зусиллями Сотника на останніх секундах виборов перемогу у "Whity" - 15:14, "Fire" зламали опір "Dream" - 14:9, а "Інакші" не залишили шансів "Pistons". Після поразок дорогу до 5 місця вдало собі проклали "Whity" та "Dream", які показали доволі цікаве протистояння і перемогу здобули новачки цього турніру "Whity" (Юхимчук, Рачковський, Лавренчук) - 12:11.


Сьому місце вибороли "Pistons", перемігши "Кракіен", а десятими фінішували "Дикий Захід", залишивши позаду "Fusion". У півфінальних матчах "ППС" продовжили переможну ходу та здолали команду Сотника - 15:9, а "Fire" в неймовірній боротьбі переграли "Інакших". В матчі за третє місце "Інакші" (Роман, Волошин, Нехай) справилися з "N.W.P." і заслужено зайняли 3 місце. В чемпіонському двобої "ППС" не залишили шансів "Fire" і завершили цей тур абсолютноми чемпіонами.


Таким чином, після 5 турі до фінальної частини потрапляють 10 команд, які вже були розділені на 2 підгрупи: "ППС", "Роботяги", "ЗМЗК", "Кракіен", "Pistons" та "Dream", "Fire", "Інакші", "N.W.P.", "Дикий захід". Після цього буде розіграний плей-офф та визначиться остаточний переможець всієї ліги. Також буде проведений конкурс на кращого снайпера. Фінальна частина відбудеться 31 серпня на майданчику перед торговим комплексом "Злата плаза".