Наші партнери

Тур 1

Вітання до всіх учасників та шанувальників FCA Streetball League Rivne 2015.
В недалекому 2013 році з'явилась ідея проведення ліги у FCA Ukraine. Минулі роки протягом 5 відбіркових турів та фінального біля ТЦ Злата Плаза ми ставали свідками чудової та запеклої боротьби за звання чемпіона ліги. Маємо надію, що новий сезон принесе багато цікавих ігор для всіх шанувальників стрітболу, а для самих учасників ліга стане не лише плацдармом боротьби але і чудового спілкування на цікаву духовну тему цього сезону - "Непереможний". Маємо надію, що баскетбол об'днає всіх більше ніж раніше і допоможе дізнатись нові принципи з Біблії про Непереможне життя з Ісусом Христом.


Отож, 19 липня стартував 3 сезон ліги! Перш за все керівництво ліги хоче подякувати всіх партнерам ліги (AMP trans, TM Epsilon, Sports Factory, Urban Planet, Crossfit Rivne, Ego Club, Фітнес Порт, Авеню та Бруклін, House, Baltic House, Святослав Стельмащук, ТРЦ Злата Плаза, Питний партнер "Олександрійські Джерела", інформаційні партнери Erve-UA та ЧаРівне).

Отож, в першому турі виявили бажання прийняти участь 12 команд. Всі вони методом жеребкування були поділені на дві групи, де і визначали право участі в серії плейофф туру. До команд ліги приєднались наші друзі (Андрій Бугаєвський, Віктор Герасимчук та Анатолій Дубнюк), які протягом років радували нас якісним баскетболом на паркеті суперліги, виступаючи за рівненський "Пульсар".


всі команди маючи дуже конкурентоспроможні склади реально боролись за вищі місця в групах, щоб вийти в серію плей-офф з кращого місця. Минулорічні переможці ліги укріпивши склад Віктором Герасимчуком змогли, правда непросто, але дістатись фінальну. Команда "Лавісс", яка протистояла Rivne Rayon, поступилась, оскільки через вилучення одного з гравців, не змогли протистояти в півфіналі RR. А команда РДГУ в складі якої виступає один з чемпіонів 2013 року Віктор Сачук та Андрій Бугаєвський, змогли переграти Baltic House з Анатолієм Дубнюком.

Третє місце розіграли Лавісс та Baltic House, в підсумку перемогла команда Лавісс. Фінальна зустріч виявила нам новoго чемпіона першого туру нового сезону ліги - Rivne Rayon.