Наші партнери

Тур 5

В суботу 15 серпня відбувся 5-й тур FCA Streetball League, який був передостаннім туром цьогорічного сезону Ліги. Тур відбувався на новому майданчику по вул. Остафова 31 (майданчик РГДУ).
Власне в даному турі приймало участь найменше команд за всі 3 роки існування ліги. Проте як завжди тур приніс нові враження від ігор деякий команд.

Отож, всьогоо приймало участь 8 команд, які були розбиті на дві групи.

Група А: Лавісс, Lucky Shot, Splash Team, Ворчуни.
Група Б: РГДУ, Дикий Захід, Break Away, Baltic House.

В групі А впевнену гру продемонстувала команда Лавісс, адже їхній головний суперник потрапив в іншу групу. В підсумку ігор в групі Лавісс - перші. Дуже порадувала команда LUcky Shot, яка змогла в групі просто зібратись та програвши лише РДГУ, посісти друге місце в групі. За ними розташувались Splash Team та Ворчуни, які стали четвертими в групі.

В групі Б команда РДГУ, зіштовхнулась з командою Дикий Захід, які не хотіли поступатись сильним РДГУ. Відчайдушна боротьба на майданчику і в підсумку результат 8:9 на користь РДГУ. За підсумками ігор в групі РДГУ виборюють 1 місце. За РДГУ одразу розташувались Дикий Захід - другі. Відповідно 3 місце за Break Away.

Серія плейофф була цікавою в півфінальних протистояннях між Лавісс та Дикий Захід. Одразу з самого початку Лавісс впевнено захопив ініціативу і тримав її весь час. Проте Дикий Захід, які цього туру хотіли зайняти чим вище місце не здавались протягом гри і демонстрували справжній характер під час гри. Проте ще цього разу Лавісс був сильніший і в підсумку 12-5 і перемога за Лавісс. Інший півфінал був ще цікавішим. Якщо в першому півфіналі Дикий Захід шукав свою гру то в цьому півфіналі Lucky Shot до 6 хвилини матчу йшли очко вочко з РДГУ. Одразу всі були вражені прагненням а головне рахунком гри на той момент. І все ж РДГУ зібравшись протягом наступних 4 хвилин просто не дали забити жодного очка в свій кошик і внаслодок цього перемогла з рахунком 10-5.

Отож в грі за 3-тє місце Дикий Захід таки втілив всі свої сили та бажання не просто в гру а в результат 9-8 проти Lucky Shot. Отож, Дикий Захід - треті. Lucky Shot вперше вийшов до півфіналів, проте можна впевнено казати, що хлопці зможуть гідно протистояти навіть у фінальному турі на рівних з іншими лідерами цього року!

Фінал був схожий на справжній фінал. Була присутня і боротьба і бажання з сторін двох команд. Але Лавісс маючи шалений досвід гри саме в стрітбол, одразу взяв інціативу провівши швидкі резульативні атаки, і зміг зробити ривок в рахунку, який і допоміг Лавісс стати чемпіонами 5-го туру. Рахунок фінальної зустрічі 9-5.

  

 

Ще фото репортаж від Erve.Ua
http://erve.ua/multimedia/photo/645/
http://erve.ua/news/sports/za_krok_do_f_nalu_u_r_vnomu_z_grali_5_tur_fcastreetballleague_1608.html
http://sport.vse.rv.ua/basketbol/1439820147-rivnenskiy-laviss-nayuspishnishiy-u-5-mu-turi-rivnenskoyi-stritbolnoyi-ligi
http://www.rivne1.tv/Info/?id=52508