Наші партнери

Тур 2

Новий тур в новому сезоні приніс з собою масу емоцій та спеку на майданчику по вулиці Богоявленьській 2/20.
В даному турі розпочала участь команда вже з новою назвою, проте з складом гравців, які минулого року вибороли чемпіонство в лізі! Тому всі радо вітали команду Рівне Сіті. Також новинкою в турі була спеціально приготовлена вода з фруктами від COFFEE IS. Всі дійсно оцінили смак та користь даного напою на таких змаганнях.

 


В даному турі команд було 10, а отже дві групи мали по 5 команд. Всі учасники з радстію запросили тягнути жереб. Його рука для когось була щасливою для когось не дуже. Отже в групі А він витягнув команди: Новий Двір, Growlers, Dream Team, Gambit, FCA. В групу Б: Рівне Сіті, Splash Team, Мамуля на Опиті, Піжони, Coffee Is.

 


В даному чемпіонаті чітко видно, що команди всі десь з одним рівнем сил, а отже кожна гра цікава та насичена. Не можна одразу розпізнати лідера. Отже в групі А, хоча і Новий Двір був сильнішим, адже минулого туру вони стали 2-ми, їм було не просто боротись за вихід з групи з першого місця. Тут міцним горішком виявилась команда FCA, яка в очному поєдинку перемогла Новий Двір 9:7 і забезпечила собі вихід з першого місця. Але Новий Двір доклали максимум зусиль, щоб вийти з 3-го місця з групи. Порадувала грою амбітна команда Growlers - вони стали 2-ми в групі. І замкнули 4 кращих в групі перспективні Gambit, які до речі перемогли FCA на груповому етапі 21:17.

 Група Б була дуже сильна і дійсно всі ігри були цікавими. Але минулорічні чемпіони з новою назвою показали рівень гри і стали 1-ми в групі. За ними одразу Мамуля на Опиті. які були третіми минулого туру. Ще одна молода і амбітна команда Піжони, хоч і мали бажання стати першими в групі, проте поки лише стали третіми. І Splash Team залишили за 8-ою кращих чемпіона минулого туру Coffee Is.

 В перерві всі мали змогу пороздумувати на тему "Біль" в нашому житті. Директор Ліги Андрій Черненков поділився історією про тренера по баскетболу, який заради перемоги купляв ігру гравців. Його бажання перемагати перейшло всі межі, та коли цю інформацію стала відома організаторам ліги, даний вчинок приніс біль як для тренера, так і для оточуючих його друзів і особливо родину. Гріх в нашому житті призводить до болю, фізичного, душевного та духовного. Історію, яку розказав Андрій написано в Біблії Луки 23:39-43. Два розбійники, які висіли з Ісусом поряд на хресті. Один до кінця не визнавав свої гріхи і не хотів змінитись,  а от інший пішов кращим шляхом і віддавв своє життя Богу. А як в нашому житті поступаємо ми? Кому надаємо перевагу?

  Отож, після перерви команди в першому раунді без сенсацій перемагали сильніші. Отже до першого півфіналу дійшли знову команди, які вже боролись в групі - Новий Двір та FCA. Цього разу Анатолій Дубнюк разом з Олексієм Лелюхом та Стасом Ткачуком не дали себе переграти і в підсумку 12:8. А в іншому півфіналі на останніх секундах завдяки влучним кидкам зза двоочкової лінії, до фіналу пробрались Піжони. А за 3-тє місце Рівне Сіті тестували FCA. І FCA виявились міцнішим горішком, а тому саме FCA перемогли 12:10 і стали 3-ми.

 Отже фінал був цікавим, проте в таку спеку і великій кількості ігор обидві команди були знесилені. І в цій атмосфері Піжони розкидались і сенсаційно перемогли в першому турі в фіналі Новий Двір 21:10. Отже Піжони чемпіони 2-го туру. На фото всі призери 2-го туру.

 Чемпіони 2-го туру - команда-новачок "Піжони"
  


Наступний Тур на майданчику за магазином Ера на вул. Відінській.