Наші партнери

Тур 1

ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР 1-ГО ТУРУ ФІТНЕС ПОРТ РІВНЕ

Раді вітати всіх шанувальників баскетболу в Рівному з початком вже 6-го сезону FCA Streetball League2018!
Дана ліга розпочала своє існування 6 років назад і кожен, хто хоч якось мав відношення до участі чи до організації даної ліги завжди отримував багато задоволення від того, що був частиною даної ліги. 

 

  
  
  

 

Одним з найцікавішим сезоном ліги був 2015 рік. Але з цікавістю гравців та тренерів, участь активізувалась серед учасників та і склади команд теж зміцніли. І даний 2018 сезон буде одним з найцікавіших за існування ліги! Тому запрошуємо всіх спостерігати драйв на відкритих майданчиках міста.

Також щороку від ГО FCA Ukraine(яка і є основним засновником і організатором ліги) є духовні теми для учасників. Цьогорічна тема STRONG. Наш друг і капелан ліги Тарас Яремчук перед початком туру мав шанс підбадьорити історіями і прикладами сили в вірі серед різних людей. Щоразу нам варто оцінювати свою віру не лише до наших цілей, але і до Бога в нашому житті.

А серед учасників туру була гарна явка на 1 тур. Отож 12 команд боролись за звання кращої в першому і стартовому турі нашої ліги. І до речі ще 5 команд не змогли приєднатись до участі, проте дані команди і є гарними суперниками і зможуть також втрутитись в боротьбу за звання чемпіона ліги. Тому поки одні команди відпочивали в 1-му турі, інші команди тестувала команда "Рівняни" (Шемосюк Ілля, Кузьмінець Юра, Шанюк Тарас та Чорнолоз Степан), які носять звання чемпіона FCA Streetball League 2016 року.

До групи з командою "Рівняни" за жеребом потрапили MARUPE (молода і абмбітна команда з Жартунов Вовою, Вишневськи Саша, Басовець Андрій, Кисель Максим), яка планує боротись за призові місця в лізі. З перших секунд гри з Рівнянами, саме Marupe показали, що готові до боротьби з ними і в пудсумку перемогли впевнено 17:9. Також в групі А грали команди: Кабани (наймолодші учасники ліги - Артенюк Артем, Слободян Назар, Сварник Назар, Білявий Іван), Growlers (Свінтезельський Назар, Конончук Вова, Загородній Діма та Симончук Артем), Gambit (Корнійчук Максим, Миськевич Сергій, Поліщук Денис), і новостворена команда БК Радивилів (Сотник Денис, Кошубович Андрій, Маркевич Сергій та Крижов Вілен).

Група А - була дуже сильна за складами команд. І новачки БК Радивилів не гаяли часу, і награвали свою гру і стиль. В підсумку лише поступились команді Рівнян. А інші новачки Marupe лише також раз поступились БК Радивилів. В підсумку між цими трьома командами і було розіграно перших три місця групи. Відповідно 1-ми стали - Marupe, 2-ми БК Радивилів, і 3-ми - Рівняни. А от новачки і наймолодші Кабани хоч і не змогли здобути хоч одну перемогу, проте на майданчику здавалось, що в кожному матчі саме вони перемагають, але на жаль для першого разу не змогли втримати переможні рахунки і перемогти. ТОму Кабани останні в групі. А от довгожителі ліги Growlers та Gambit розіграли між собою 4-те місце, яке ще дає право продовжити боротьбу за чемпіонство в турі! Gambit був сильніший і вийшов з групи на 4-му місці.

В групі В вже досвідчені AND1 (Стасюк Максим, Василюк Андрій, Іллюк Павло, Парчевський Діма) перемогли всіх і зайняли 1-ше місце. А от 2 і 3 місця розподілились між двома новачками відповідно - 2-ге місце Black Roses (Климчук Михайло, Ковш Ілля, Загурський Едуард) та 3-тє Rockstars (Акімов Максим, Рябой Сергій, Кардаш Павло, Столяр Дмитро). Splash Team (Колесніков Вова, Кусік Саша, Тлуховський Віталік) в своїх кращих традиціях таки змогла в протистоянні з БК Здолбунів на чолі з здолбунівською легендою Романишиним Олександром (Махлюк Юрій, Кухарук Дмитро, Петренко Роман), перемоги і стати 4-ми. Останнє місце новачки ліги Cleveland Cavaliers (Дубатовка Саша, Дідик Павло, Корчаба Михайло та Нижньов Максим).

Серія Плейофф була цікава дуже на стадії півфіналів. Перший півфінал був між Рівнянами та Marupe. Тут вже Рівняни знали свого суперника і намагались боротись проти нього якнацкраще. Marupe взагалі грали достойно і навіть маючи всже історію ігор з Рівнянами, хотіли схилити шальки терезів перемоги знову на свою користь. Проте Рівняни виявились сильнішими 11-9. Інший півфінал відбувався вже не в такій сильній боротьбі. БК Радивилів здолав AND1 17-7. Отож команди розійшлись в іграх за місця в таких парах  і ми мали наступні результати

За чемпіонство змагались Рівняни - БК Радивилів 15-12
За 3-тє місце AND1 - Marupe 5-22
За 5-те місце Rockstars - Black Roses 10-21
За 7-ме місце Splash Team - Gambit 21-0
За 9-те місце БК Здолбунів - Growlers 10-20

 Вітаємо перших чемпіонів новго 2018 сезону - Рівняни.
Вони отримали подарунки від нашого постійного партнера Фтнес Порт. І вже протягом наступнних 2-х тижнів мають час на силову підготовку саме в Фітнес Порті до початку другого туру, а також наступні два тижня до початку 3 туру.

Всіх запрошуємо на майданчик по вул. Відінській за магазином Ера. на 9-00 23 червня там розпочнуться ігри 1х1 і о 10 годині стартує 2-й тур FCA STREETBALL LEAGUE 2018.

 

 

ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР 1-ГО ТУРУ ФІТНЕС ПОРТ РІВНЕ