Наші партнери

Тур-4

Вчорашній тур 21 липня для West FCA Streetball League став останнім відбірковим в цьому сезоні!
Відбулися ігри в Рівненській конференції та в Тернополі!

В Рівному - це був останній тур і він приніс свої цікаві результати. Загалом прийняло участь 9 команд. Команда "Заливай" не змогла поборотись в цьому турі і за її відсутності нова команда для ліги цього сезону "Легенди 96" змогла зайняти перше місце в групі, друге місце виборала - Splash Team! Відповідно третіми стали - Лавісс, та четвертими - Growlers.
Група А - стала ще цікеішою, адже вперше добре відпрацювали молоді хлопці з команди "Кабани", за ними перше місце, друге - Новий Двір, і треті вгрупі стали - And1, четверті - БО.
В підсумку після плейофф чемпіонами туру стали - Лавісс, другі - Splash Team, третіми - БО, четверті - Growlers.

Головними партнерами 4-го туру були Crossfit Rivne http://crossfit.rv.ua/

Staff Rivne https://infomisto.com/uk/rivne/catalog/cholovichyy-odyag/41360-staff-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD

  

  

  

А в Тернополі тур став теж цікавим та динамічним.
Нові для ліги команди, проте серед 9 команд жодна не хотіла поступатись супернику під час як групового етапу так і серії плей-офф.
Отож в Тернополі було 9 команд: Атом, Ghetto, Kopic Crew, Zboriv, BallerZ, Three's Co, ЛМШ, Valhalla Boys, Вікінги.. Серед групи А виділялись лідери групи, а саме: BallerZ, Kopic Crew. самі ці команди вийшли в серію плей-офф. В групі Б, були лідерм Вікінги та Valhalla boys. А в іграх вже за місця команди показали достойну гру і дуже цікавий і якісний стрітбол. В грі за 3-тє місце команда Valhalla boys вирвала перемогу 13-12 у Kopic Crew, а от фінал був ще цікавішим. Де Вікінги вибороли звання чемпіона турніру 17-12 у команди BallerZ.  

  

Staff, магазин | Чоловічий одяг Рівне
Staff, магазин | Чоловічий одяг | м. Рівне, вул. Макарова, 23 (ТРЦ "Екватор")